Medyum Kağan
Medyum Kağan
Boğa Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Boğa Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes her şeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu...
29 Temmuz 2013 08:28
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes her şeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Davranışlarınızda genelde kontrollüsünüz fakat bazen kontrolünüzü yitiriyorsunuz. Dikkatli olun. Keyifli ve sorunlardan uzak bir gün sizi bekliyor. Gün içinde aile yakınlarınızla bir araya gelebilir onlarla bol bol eğlenebilirsiniz.

 

Aşk Sevgilinize karşı son zamanlarda kırıcı sözler söylüyorsunuz. Onu kaybetmekten korkuyorsanız sözlerinize biraz dikkat etmelisiniz. Sevgiliniz bu tip davranışlarınızı hak etmiyor. Biraz kendinizi eleştirmeli eksiklerinizi gidermelisiniz.

 

İş Hayatı Bugün işinizle ilgili ufak tefek sorunlar gündeme gelecek. Sorunları büyütmeyin ve amirinizle yada iş arkadaşlarınızla olayları çözümleme yoluna gitmelisiniz.

 

Ekonomi Bu sıralar harcamalarınızı çok kısıtlıyorsunuz ve olayı cimrilik boyutuna getirdiniz. Kendinizi bu kadar sıkmayın ve harcamalarınızdan gerektiği kadar kısıtlamalarda bulunun.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa