Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes her şeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Davranışlarınızda genelde kontrollüsünüz fakat bazen kontrolünüzü yitiriyorsunuz. Dikkatli olun. Keyifli ve sorunlardan uzak bir gün sizi bekliyor. Gün içinde aile yakınlarınızla bir araya gelebilir onlarla bol bol eğlenebilirsiniz.

 

Aşk Sevgilinize karşı son zamanlarda kırıcı sözler söylüyorsunuz. Onu kaybetmekten korkuyorsanız sözlerinize biraz dikkat etmelisiniz. Sevgiliniz bu tip davranışlarınızı hak etmiyor. Biraz kendinizi eleştirmeli eksiklerinizi gidermelisiniz.

 

İş Hayatı Bugün işinizle ilgili ufak tefek sorunlar gündeme gelecek. Sorunları büyütmeyin ve amirinizle yada iş arkadaşlarınızla olayları çözümleme yoluna gitmelisiniz.

 

Ekonomi Bu sıralar harcamalarınızı çok kısıtlıyorsunuz ve olayı cimrilik boyutuna getirdiniz. Kendinizi bu kadar sıkmayın ve harcamalarınızdan gerektiği kadar kısıtlamalarda bulunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir