Sevgili Başaklar, 1 Temmuz’da Mars’ın yüksek enerji alanına giriyorsunuz. Bu nedenle yaşam enerjiniz yükselecek. Merkür 6 Temmuz’da Neptün’le 120 derecelik bir açı oluşturacak ve iş hayatınız hareketlenecek, para akışı hızlanacak. 12 Temmuz’da Ay, Başak burcunda olacak. Gerek sosyal, gerekse iş çevrenizle olan ilişkileriniz hiç olmadığı kadar güçlenecek. Kendinize olan güveniniz artacak ve bir şeyin üstesinden geleceksiniz.

 

1 Temmuz itibariyle Mars’ın yüksek enerji alanına gireceksiniz. Yaşama sevinciniz artacak ve olaylara daha pozitif bakasınız. Ayrıca bu tarihten itibaren iş hayatınız hareketlenecek. Yeni iş teklifleri alacak ve farklı projeler geliştireceksiniz. İş çevrenizi genişleterek, değişik alanlarda iş anlaşmaları imzalayacaksınız. Sinema, tiyatro, resim, sergi ve televizyon dünyasıyla ilgili sanatsal faaliyetler yürüten Başaklar sürpriz projelerle gündeme gelecek ve adlarından uzun süre söz ettirecekler. Bu dönem işsiz Başakların yeni bir iş sahibi olabilmeleri içinde bulunmaz bir fırsat.

 

1 ile 6 Temmuz tarihleri arasında iş hayatınız oldukça hareketli olacak bu tarihler arasında hazırladığınız projeleri 6 ile 12 Temmuz tarihleri arasında da hayata geçireceksiniz. Uzun zamandır yapamadığınız ödemelerinizi bu ay rahatlıkla yapabilirsiniz. Gerek iş gerekse özel hayatınızla ilgili olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağı bir ay olacak. Bu ay sorunlar bir bir çözüme kavuşacak ve ilişkiler resmiyet kazanacak. Kendinizi fazlasıyla toparlayacak ve hayata dahada pozitif bakacaksınız.

 

Memur ve amir Başakların tayin olması, atandıkları yerde de terfi etmeleri söz konusu. Öğrenci Başakların, başarılarından dolayı ödüllendirildiği ve bundan sonraki eğitim hayatlarına nerede devam edeceklerinin belirlendiği bir süreç olacak. Ev yada araç almanız veya satmanız açısından da oldukça doğru bir zaman. Temmuz’da Başaklar ailelerine karşı her zamankinden dahada düşkün olacaklar, sorumluluk bilinçleri güçlenecek ve ailelerinin bazı sorunlarıyla yakından ilgilenecekler. İlişkiler resmiyet kazanacak ve bu yönde somut adımlar atılacak. Sahiplenme dürtünüz daha çok ön planda çıkacak, bu nedenle ilişkinizi onaylamayan yakınlarınıza karşı tavır alacaksınız.

 

Çocuk sahibi olan Başakların çocuklarıyla daha yakından ilgilendikleri, çocuğu olmayan Başakların ise çocuk sahibi olmak isteyecekleri bir ay olacak. İlişkinizde veya evliliğinizde ince detaylara takılabilirsiniz. Bu durum kırılmanıza ve kendinizi değersiz hissetmenize neden olabilir. Fakat yaşanması muhtemel bu sorunlar 13, 14 Temmuz’dan sonra yerini güzel günlere bırakacak. İlişkiler açısından 11, 12, 13 ve 14 Temmuz günleri sorunlar yaşansa bile her şey tatlıya bağlanacak. 26 Temmuz’da Mars ile Jüpiter arasında oluşacak 120 derecelik bir açı nedeniyle Başakların ilişkileri resmiyet kazanacak bu yönde somut adımlar atılacak ve nişan veya düğün tarihleri belirlenecek. Sorunlu evliliklere yada problemli ilişkilere aynı tarihlerde bir şans daha verilebilir. Ay sonu gibi eş, dost ve akrabalarınızı ziyaret edebilir, kısa süreli bir tatil yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir