Sevgili Başaklar, 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesi çok fazla olması bile yinede sizleri etkileyecek. Merkür gerilemesiyle başlayan, yani 23 Şubat itibariyle işlerinizde yaşadığınız durgunluk, Mart’ın ilk haftası da devam edebilir.  Fakat, Mars 7 Mart’ta baskın Plüton’la karşılaşıyor, işte bu durumda sizin işlerinizin açılmasına, para akışının hızlanmasına neden olacak iyi bir gelişmeyi beraberinde getirecek. Kısacası Mart ayının ilk 7 günü işlerinizde bazı sıkıntılar yaşasanız bile 7 Mart itibariyle işleriniz açılacak ve ödemelerinizde zorlanmayacaksınız. Keza 7 Mart itibariyle Merkür gerilemesi de etkisini yavaş yavaş yitirmeye başlayacak. 8 Mart’ta Güneş’in Uranüs’le geleneksel birleşmesi ummadığınız yerlerden gelecek sürpriz paraların işaretçisi olabilir. 7 Mart ile 20 Mart arasındaki 13 günü çok iyi değerlendirmelisiniz, bu tarihler arasında elinize geçen her fırsatı çok iyi değerlendirerek, parasal sorunlarınızın bir çoğunu çözebilir, ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Keza 20 Mart’tan sonra yine sıkıntılı günler sizi bekliyor olacak, çünkü 20 Mart İlkbahar dönümü, ayrıca bu ay Güneş ve Mars arasındaki çatışan bir dik açıyla bitiyor. Bundan dolayıda Mart’ın son 10 günü işleriniz ve parasal durumunuz açısından pek iç açıcı olmayabilir.

 

Yukarıda belirttiğim nedenlerden dolayıda 7 Mart ile 20 Mart arası öğrenci, iş veren ve çalışan, Başaklar için şansı ve başarıyı temsil ediyor. İş veren Başaklar bu dönemde yeni ve başarılı projelere imza atabilirler, ortaklık, iş anlaşmaları, ihale v.b konularda da bu tarihler arasında başarılı olabilirsiniz. Kısacası ne iş yapıyor olursanız olun 7 ile 20 Mart arasınındaki 13 günü çok iyi değerlendirin. Özellikle de işsiz Başaklar bu tarihler arasında yeni bir iş başlangıcı yapabilirler.

 

Sevgili Başaklar, aşk hayatınız açısından tatsız, tuzsuz bir Şubat ayı geçirmiş olabilirsiniz. İlişkinizle ilgili belirsizlikler Mart’ın ilk 7 günü devam etse bile geriye kalan diğer günlerin çok iyi geçeceğini söyleyebiliriz. Fakat ilişkinizde kafa karışıklığına neden olan, güvene dayalı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz, bu durum sizin duygularınızın, mantığınızın ve vicdanınızın bir birine karışmasından dolayı oluyor, çünkü gönlünüzün kırıldığı ve zaman zaman git geller yaşadığınız sorunlar sizi fazlasıyla yıpratıyor. Fakat üzülmeyin 8 Mart itibariyle ilişkinizden ve partnerinizden emin olduğunuz, güzel günler sizi bekliyor olacak. 8 Mart ve sonrasında aranızdaki aşk ve cinsel çekim fazlasıyla artarak doruklara ulaşacak. Mart sonuna doğru birlikte hoş vakit geçirebileceğiniz bir kaç günlük seyahatler planlayabilirsiniz.

 

Evli Başaklar eşleriyle 7 Mart’a kadar sorunlu bir süreç yaşasalar bile, 8 Mart ve sonrasında hem duygusal hemde cinsel olarak aralarındaki bağ oldukça kuvvetlenecek ve aşkları fazlasıyla renklenecek. Özellikle de 17 Mart’ta Merkür gerilemesinin sona ermesiyle eşinize karşı olan hisleriniz ve arzularınız neredeyse tavan yapacak. Ay sonuna doğru kısa süreli sürpriz gezi planları yapabilirsiniz. Çocuk sahibi olan Başakların çocuklarına karşı daha hassas oldukları bir Mart olabilir. Bu nedenden dolayıda çocuklarıyla ilgili ileride yapmak istedikleri sürprizleri biraz daha öne alarak bu ay içinde gerçekleştirebilirler. Evlilikleriyle ilgili ciddi sorunları olan Başakların bu problemleri 17 Mart’a kadar devam edebilir. Keza 17 Mart’ta Merkür gerilemesinin sona ermesiyle evliliklerini kurtarmak adına ciddi adımlar atıp, eşleriyle oturup konuşarak bu problemlerini çözebilirler, çünkü Merkür gerilemesinin sona ermesiyle aranızdaki iletişim kuvvetlenecek.

 

Ciddi sağlık sorunları olan Başakların özellikle 14 Mart ve sonrasında sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var. Ciddi bir sağlık sorunu olmayan Başakların Mart ayı boyunca ufak tefek şeyler haricinde sağlıkları gayet iyi olacak diyebiliriz. Fakat tansiyon, şeker, kalp, böbrek, kolesterol ve migren gibi sağlık sorunu olan Başaklarla, hamile olan bayan Başakların doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde ve sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var.

 

Nisan ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mart ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir