Son iki buçuk yıllık süreçte sağlığınızı da yakından ilgilendiren gelişmeler yaşadınız. Satürn birinci evinizde bedensel olarak da size zorluklar getirdi. Önünüzdeki dönemde ise aynı zorluklar sizi son kez uğraştırabilir. Özellikle 7 Nisan-22 Temmuz arasında Satürn, birinci evinizde tekrar yerini alacak. Bu dönemde üzerinizdeki baskılardan kurtulmaktasınız. Daha fazla fedakarlık ve hizmet temaları sizi son kez etkileyecektir.

 

Aynı zamanda altıncı evinizde ilerleyen Neptün, uzun zamandan beri sağlıkla alakalı konularda belirsizlikler getirmiş olmalı. Çalışma koşullarınızın yarattığı karmaşa ile dağılmış ve endişeli dönemler yaşamış olabilirsiniz. Bu zorlayıcı etkiler sürerken, 2-5 Haziran tarihlerinde, Neptün/Mars karşıtlığı endişelerinizi ve bazı belirsizlikleri öne çıkarabilir. Çalışma koşullarındaki dağınıklık ve detaylar sizi daha fazla huzursuz yapabilir. Bu günlerde aldığınız ilaçlara ve sağlık kontrollerinize özellikle dikkat etmelisiniz. Zira 12’nci evinizde ilerleyen Mars, sağlığınız ve direnciniz konusunda sizi yıpratacaktır.

 

Mars, 7 Haziran-30 Temmuz arasında yükselen burcunuzda ilerleyecek. Bu durum fiziksel yorgunlukların yanında bazı endişeleri beraberinde getirmeye başlayacak. Titiz ve detaycı yanlarınızla kendinizi yıpratmaya açık olacaksınız. Bu tarihlerde sağlık problemlerinizi kendiniz bile tetikleyebilirsiniz. Aşırı sinirlilik ve sizi huzursuz eden durumlar, sağlığınızı tehlikeye sokabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir