Sevgili Balıklar, 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması, 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulmasıyla 25 Mayıs’ta Yay burcunda meydana gelen Ay tutulması sizleri fazlasıyla etkiledi. 25 Mayıs’da meydana gelen Ay tutulmasından özellikle 23 Şubat doğumlu Balıklar çok fazla etkilendi. Bu 3 tutulmanın burcunuz üzerindeki etkisi yavaş yavaş geçiyor. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulması astrolojik açıdan köklü değişiklikleri işaret ediyor. Kısacası bundan sonra aşk ve iş hayatınızla ilgili çok şeyin değişeceğini söyleyebiliriz. Özellikle uzun zamandır düşündüğünüz ve bir türlü uygulamaya koyamadığınız kararları biranda uygulamaya koyabilirsiniz.

 

Haziran’da sosyal çevrenizle olan bağlarınız güçlenecek. Buna paralel olarak iş beklentileriniz olumlu yönde sonuçlanabilir. Özelikle uzun zamandır olmasını beklediğiniz fakat bir türlü sonuçlanmayan işleriniz var ise bu işleriniz Haziran’da sonuçlanabilir. Beklediğiniz paraların gelmesi, sürekli ertelenen davaların karara bağlanması, mahkemelerin sonuçlanması gibi durumlar söz konusu olabilir, çünkü bugüne kadar yaşadığınız bütün belirsizlikler geride kalacak ve Haziran’da her şey yoluna girecek.

 

İş hayatınızla ilgili olumlu ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Ortaklık, satış, işe başlamak, iş kurmak ve yeni projeler üretmek için oldukça verimli bir dönem. Haziran’da şansınız fazlasıyla açık olduğunu söyleyebilirim. Satmayı yada almayı düşündüğünüz bir mülk var ise bu düşüncenizi gerçekleştirebilirsiniz. Haziran’da üretken, başarılı, verimli ve bereketli bir dönem sizi bekliyor olacak. Özellikle işsiz Balıkların yeni ve sürpriz bir iş başlangıcı yapmaları söz konusu. 4, 7, 11, 18 ve 26 Haziran şansız, 2, 9, 15, 16, 21, 24 ve 29 Haziran’da şanslı günleriniz. Bu dönemde sanatçı, yapımcı, yönetmen, öğrenci ve yönetici Balıkların şansı çok yüksek olacak, onun içinde başarılı işlere imza atabilirler. Ödemelerinizde fazla zorlanmayacağınız, borçlarınızı yeniden yapılandırıp, üzerinizdeki maddi yükü azalttığınız güzel bir ay olacak. Kısacası iş hayatınız açısından kötü geçen 2-3 aylık dönemi geride bıraktığınız, yeni ve sürpriz işlere başladığınız güzel bir Haziran sizleri bekliyor.

 

Haziran’da Balık burçların ilişkileri resmiyet kazanacak. Onun içinse ailelerin tanışması, nişan veya düğün tarihinin belirlenmesi gibi güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu dönemde sorunlu ilişkilerin veya problemli evliliklerin kurtarılması söz konusu olabilir. İş hayatınızda olduğu gibi aşk hayatınızda da yeni bir sayfa açacağınız bir dönem olacak, çünkü sorunlar geride bıraktığınız, problemsiz yeni bir döneme merhaba diyeceksiniz. Onun içinse sorunlu ilişkiler yada problemli evlilikler kurtarılacak. Kurtarılamayan ilişkilerle, evlilikler bitebilir, çünkü bu ay önemli bir dönüm noktası yaşayacaksınız. Ya devam yada tamam şeklinde bir karar alınacak ve verilecek karara göre yeni bir dönem başlayacak. İşte tam bu noktada fazla hırslanmalı ve soğukkanlı davranmalısınız.

 

İlişkisi resmiyet kazanan Balıklarla, sorunlu evliliğini yada problemli ilişkisini kurtarabilen Balıklar için güzel bir sürecin başlayacağını söyleyebilirim. Kurtarılamayan ilişkilerin ve evliliklerin bitmesi halinde yeni ve sürpriz aşklar gündeme gelecek. Kısacası sonuç her ne olursa olsun emin olun sizin lehinize olacak, sizin için hayırlı olacak, çünkü kendinize yeni bir yol çizeceksiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Balıkların bu ideallerini gerçekleştirebilecekleri bir dönem. Bu ay uzaktaki dost ve akrabalarınızı ziyaret edebilir, ani bir kararla güzel bir tatil planı yapabilirsiniz. 27 Haziran’da Ay, Balık burcunda olacak. İşte tam bu dönem sorunlarınızı çözdüğünüz, kafanızın rahat olduğu güzel bir sürecin başlangıcı olacak.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir