Geride bıraktığımız son 3 ayda yaşanan sorunlar sizi ümitsizliğe itti. İş hayatınızla ilgili sürekli aksayan işler, yaptığınız görüşmelerde bir türlü sonuca gidememeniz sizi çok yordu. Bir yerden başlamak istiyorsunuz ama sonuç hep hüsran. Aşk hayatınıza da belirsiz bir dönem hakim, yaşanan belirsizlikler, duygusal açıdan sizi yıprattı. Fakat üzülmenize gerek yok. Eylül’de değişime hazır olun, köklü değişiklikler sizi bekliyor. 3 Eylül’de Güneş’le Satürn arasında meydana gelecek kavuşum ve bir gün sonra 4 Eylül’de Güneş’le Jüpiter arasında oluşacak 120 derecelik açı sayesinde son 3 aydır yaşadığınız kabus sona erecek ve iş hayatınız hareketlenecek. Böylece uzun vadeli planlarınızı uygulamaya koyacaksınız.

 

4 Eylül’de Güneş’le Jüpiter arasında oluşacak 120 derecelik açı sayesinde işleriniz açılacak, para akışı hızlanacak ve birbiri ardına iş görüşmeleri gündeme gelecek. İş hayatınızdaki bu hareketlilik 17 Eylül’de Ay’ın Balık burcuna girmesiyle yerini tekrar durağan bir döneme bırakacak. İş hayatınızda yaşanacak bu durgunluk 22 Eylül’de Güneş’in Terazi burcuna girmesiyle tekrar hareketlenecek. Onun içinse 4 ile 17 Eylül tarihleri arasındaki bu şanlı günlerinizi çok iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle müzik, resim, tiyatro, sinema ve televizyon dünyasıyla ilgili işler yapan Balıklarla, araştırma, geliştirme, pazarlama ve tıp dünyasıyla ilgili işler yapan Balıklar hayata geçirecekleri yeni projelerle oldukça başarılı işlere imza atacaklar ve kendilerinden sıkça söz ettirecekler. Gayrimenkul ve inşaat alanında çalışan Balıklar ileriye yönelik projelerle ciddi paralar kazanabilirler.

 

Ayrıca almayı düşündüğünüz bir mülk var ise bu şanslı günlerde alabilir yada satılık bir mülkünüz var ise alıcı müşteriler kapınızı çalabilir. Bu şanslı günler, iş kurmanız yada işinizi büyütmeniz veya farklı bir alanda iş yapmak için gayet doğru bir zaman. İşsiz Balıklar,  Bu dönemde, sürpriz bir iş teklifiyle yeni bir iş sahibi olabilirler. Uzun süredir sonuçlanmasını beklediğiniz bir mahkemeniz var ise bu davanız Eylül’de karara bağlanabilir. Aşk hayatınız Eylül’ün ilk haftasında kontrolden çıkabilir ve ilişkinize huzursuz bir dönem yaşanabilir. Özellikle sorunlu ilişkilerle, problemli evliliklerde ipler kopma noktasına gelebilir. Fakat 8 Eylül’de Jüpiter’in Satürn’le gerçekleştireceği üçgen sayesinde yaşanan bu huzursuzluklar son bulacak ve aşk hayatınıza romantizm hakim olacak. İşte tamda bu dönemde yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde sorunlu ilişkiler yada problemli evlilikler kurtarılabilir. Bu ay ilişkinizin geleceğini planlayabilir, evlilik yolunda ilk ciddi adımı atabilirsiniz.

 

Ayrıca bu süreçte küs ve ayrı çiftlerin barışarak tekrar bir araya gelmeleri söz konusu olabilir. Bekar ve yalnız Balıklar başlamadan biten macera dolu bir aşk kapınızı çalabilir. Evli Balıkların daha hassas ve duygusal oldukları bir dönem yaşanabilir. Bu nedenle evliliğinizin gizemini yitirdiğini düşünerek, kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. Fakat 17 Eylül’de Ay’ın Balık burcuna girmesiyle bu olumsuz düşüncelerden kurtulacaksınız ve eşinizle aranızdaki bağ hiç olmadığı kadar güçlenecek, birbirinize yeniden aşık olacaksınız. İşte tam bu dönemde çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Keza bir çocuğunuz olursa her şeyin düzelebileceğini düşüneceksiniz. Bu düşünce ne kadar doğru bilinmez ama 22 Eylül’den sonra söz konusu bu düşüncenizi uygulamaya koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir