Medyum Kağan
Medyum Kağan
Balık burcu 19 Temmuz 2013
Balık burcu 19 Temmuz 2013
Balık burcu 19 Temmuz 2013 yorumu. Yaşam dengelerinizde, aksaklıklar çıktığı zaman, içsel sıkıntınız artıyor. Bugün, bir çok sorunu çözmek...
19 Temmuz 2013 00:52
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Yaşam dengelerinizde, aksaklıklar çıktığı zaman, içsel sıkıntınız artıyor. Bugün, bir çok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz.İçinizde fırtınalar eserken, çevrenize sakin bir şekilde davranmanız, son derece şaşırtıcı. Duygu ve mantık karmaşası yaşadığınız için, bazı karmaşalar yaşamanız son derece normal. Bazı yenilenme düşünceleriniz, eksik bilgilenmelerle ivme kazanabilir. Bu bilgileri yerinde değerlendirmeniz gerekiyor.

 

Aşk Aşk yaşamınızda isabetli seçim yaptığınız şeklinde bir coşkunuz var. Bunu çevrenize onaylatma niyetleriniz abartı bir durum olarak değerlendirilebilir. Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız.

 

İş Hayatı İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir dönem. Bugünler içinde beklenmedik, yeni fırsatlar kapınızı çalabilir. Oldukça kritik görüşmeler, umudunuzu yitirdiğiniz bir beklentinizi yeniden gündeme getirecek. Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın.

 

Ekonomi Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak. Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa