Ay-yay burcu geçiş günlerinde, iyimser, özgür, aktif, derinlemesine düşünme, araştırma, inceleme gücümüz ön plandadır. Keşif ve macera arzumuz yükselir. Her şey iyi olacak görüşü üzerimizde hakimdir ve inancımız en büyük desteğimiz, rehberimizdir. Yabancı dil öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak, kendimizi ifade etmek, eğitim hayatımıza önem vermek yine bu geçiş günlerinde baş plandadır ve gayet olumlu bir şekilde ilerlememizi sağlar.

 

Kendimizi neşeli ve canlı hissederiz. Ancak Ay-yay burcu geçiş günlerinde hiçbir şeyi fazla abartmamalı kontrolü elimizden bırakmamalıyız. Oluşan enerjiyi, öğrenme ve keşif alanında kullanabilir, uzun zamandır aksattığımız işlerimizi tamamlama yönünde yararlanabiliriz. Kararsızlık veya değişkenlik göstermemeye de dikkat etmeliyiz. Bu enerji başta Yay, Aslan, Koç, Kova, Teraziler için olumlu gün anlamı taşırken. İkizler burç mensuplarının partner ve iş ortaklarına karşı dengeli davranmaları şarttır. Balık, Başaklar abartılı tepkiler vermeye müsaittirler.

 

Özellikleri

Küçük düşmekten, başkaları tarafından başarısız bulunmaktan korkarlar. Eleştiriye gelemedikleri gibi, bunu yapan kişiyle aralarına mesafe koyabilirler. Ancak kinleri uzun sürmez. Çabucak affedebilirler. Sorumluluk almaktan hoşlanmaz, ancak bunu istiyorlarsa kalelerini sonuna kadar koruyabilirler. Duyguları inişli ve çıkışlıdır. Beş dakika önce ağlarken beş dakika sonra katıla katıla gülebilirler.

 

İçgüdüsel bir şekilde keşfetmekten hoşlanırlar, düş kırıklığına uğramaktan hiç hoşlanmazlar. Yeni yerler görmek, insanlar tanımaktan zevk alırlar. Spontan olarak her işe karışır, fikirlerini beyan etmek isteyebilirler. Sabırsız, hevesi çabuk sönen kişilerdir. İçlerinden geleni konuşur bunda da pek bir sakınca görmezler. Yarın ne olacağını düşünmeden sadece anı yaşamaktan zevk alırlar. Fanatik şekilde bağlı oldukları inandıkları değerler vardır. Sevgilerini abartılı bir şekilde ifade edebilir, gösterebilirler. Odaklanma zorlukları yaşarlar çabucak dağılabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir