Ay-Terazi burcu geçiş günlerinde, ciddi ilişkiler, ortaklı(iş-özel) ve evliliğimizle alakalı konular gündemimizi teşkil eder. Duygusal güvence isteğimiz huzur, barış ve denge isteğimizle birebir alakalıdır. Partnerimize ve birlikte çalıştığımız ortaklarımızla alakadar oluruz. Temel ihtiyacımız, paylaşmak, eşitlik, vermek ve almak, dengeyi sağlamayı öğrenmek konularında olmalıdır.

 

Çevremizdeki insanlara karşı bütünleşmek, ruhsal ve fiziksel alışverişlerde bulunmak isteğimiz de yoğun olacağından olumlu bir gün geçirebiliriz. Hava grubu terazi, ikizler ve kovalar ile ateş grubu koç, aslan ve yaylar bu enerjiden olumlu yönde istifade ederken, Su grubu yengeç, akrep ve balıklar hassasiyetlerini dengede tutmalıdırlar.

 

Özellikleri

İlişki kurmak, insanlarla nazik ve uyumlu bir şekilde anlaşmaya çalışmak onlar için önemlidir. Bulundukları ortamı germezler, geren kişilerden de hiç mi hiç hazmetmezler. Kaliteli yaşama önem verirler, lüks ve konfordan hoşlanırlar. İnsanlardan kolayca etkilenirler önceden tahmin edemeyeceğiniz davranışlar gösterebilirler. Ağızlarını bozmazlar ama karşısındakini bir iki sözle mat etmeyi bilirler.

 

Bir haksızlık karşısında yargı güçleri gayet olumludur. Tarafsız bir şekilde düşünebilirler. Kendilerini hoşa gidecek şekilde sunabilirler. Sevildikleri ve istenildikleri zaman çok daha mutlu ve başarılı olabilirler. Rahatlarını bozan kişilerden hoşlanmaz, o an ne yapmak istiyorlarsa bundan taviz vermezler. Güzel ve çekici bulunmaktan, karşı cins tarafından beğenilmekten ömürleri boyunca hoşlanırlar. Yaşlanmaktan korktukları için bakımlarına özel önem verirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir