Medyum Kağan
Medyum Kağan
Ay burcu İkizler olanlar
Ay burcu İkizler olanlar
Ay İkizler burcu günlerinde kıpır kıpır, ateşli, zeki, meraklıyızdır. Çevremizdeki her şeyi merak eder, yakından ilgilenme gereği duyarız. Konuşmayı, okumayı, bilgilenmeyi isteriz. Haberleşme trafiğimiz artar, kendimizi rahatlıkla ifade edebildiğimizi fark ederiz....
5 Mayıs 2013 05:00
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Ay İkizler burcu günlerinde kıpır kıpır, ateşli, zeki, meraklıyızdır. Çevremizdeki her şeyi merak eder, yakından ilgilenme gereği duyarız. Konuşmayı, okumayı, bilgilenmeyi isteriz. Haberleşme trafiğimiz artar, kendimizi rahatlıkla ifade edebildiğimizi fark ederiz. Fikir alışverişinde bulunmayı ve tartışmayı severiz ve aklımızı ortaya koyarız. Mantığımız ön planda olduğu bugünlerde duygularımızı analiz eder, sorgular mümkün olduğunca düzeltmeye çalışırız.

 

İyice analiz etmeden ve düşünmeden herhangi bir konuda yeni bir karar almamamız böyle günlerde son derece önemlidir. Birden fazla konuya ilgi duyduğumuz Ay İkizler burcu seyir günlerinde dağılmamak için işlerimizi dikkatli ve ajandamıza uygun bir şekilde yapmamız en doğrusudur. Hava grubu burçlar ikizler,terazi ve kovalar ile ateş grubu aslan, koç ve yaylar için Ay İkizler burcu geçiş günleri son derece olumludur.

 

Özellikleri

Düşüncelerini diğer insanlara ifade etmekten hoşlanırlar. Düşünerek tepki gösterirler. Mantıklarıyla duygularını dizginleyebilirler. Çabuk kavrarlar, çabuk sıkılırlar. Çelişkili bakış açıları vardır. Duruma ve ortama kolayca adapte olurlar. Her konuda söyleyecek bir söz mutlaka bulurlar. Eğitim hayatına önem verirler. Başkalarının yaşamlarıyla yakından ilgilenirler.

 

Olayları ve insanları kendi istedikleri şekilde yönlendirebilirler. Sağduyuları yüksektir. Tahmin yetenekleri olağanüstüdür. Sorgulamayı, bir şeyin nedenini çabucak öğrenmeyi başarabilirler. Dinlemekten ziyade konuşmayı tercih ederler.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa