Ay Boğa burcu geçiş günlerinde, duygusal konulardaki ciddiyetimiz ve sakinliğimiz ön plandadır. Ay bu burçta yücelir ve olumlu gücünü ortaya koyar. Duygular burada dingin ve kendinden emindir. Aşırı tepkiler verilmez. Her şeyin tadına varmak ve zevkini çıkarmak isteriz. Yumuşak huylu, sabırlı ve barışcıl davranışlar sergileriz. Tembel, rahatımıza düşkün aynı zamanda kibirli ve talepkar olmamız da mümkündür.

 

Ay Boğa burcu geçişlerinde dayanıklılık enerjimiz yükselir. Her şeyin sağlam ve uzun vadeli olmasına dikkat ederiz. Güvence duygumuzun yoğunluğu bizi diğer insanlara karşı kimi zaman sıkıcı hale getirse de bundan ödün vermek istemeyiz. Maddi ve manevi değerlerimize bu geçiş günlerinde fazlasıyla önem veririz. Ay boğa burcunda ilerlediği günlerde başta Toprak grubu boğa, başak ve oğlaklar olmak üzere, Su grubu yengeç akrep ve balıklar kendilerini zinde hissederler. Ateş grubu yay, koç ve aslanlar ile hava grubu ikizler, terazi ve kovalar ise agresif davranabilirler.

 

Özellikleri

Sağlamlık ve kalıcılık Ay burcu Boğa olan kişiler açısından son derece önemlidir. Lüks ve konfor duyguları, damak lezzetleri fazlasıyla belirgindir. Bulundukları ortamı güzelleştirmekten zevk alırlar. Özellikle bu Ay burcu kişilerde evlerini süsleme, objeler kullanma gayet kıymetlidir. Maddi ve manevi değerleri son derece önemlidir. Sevdikleri ve kendilerine güven veren kişiler onlar için son derece önemlidir. Keyiflerine fazlasıyla düşkündürler.

 

Biriktirici ve tutumludurlar. Alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmezler. İstikrarlıdırlar. Fiziksel yakınlığa çok önem verirler. Bir konuda karar verdiklerinde kolay kolay vazgeçmezler. Kıymetli şeylere sahip olmaktan zevk duyarlar. Duygularını ve tepkilerini kolay kolay öne sürmezler. Beklemesini bilirler. Sabırlıdırlar. Hoşlanmadıkları bir konu olduğunda istiflerini bile bozmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir