Ay-Akrep burcu geçiş günlerinde temel ihtiyacımız, kendi derinliklerimizi araştırmak, duygu fırtınalarımızın kaynağına inmek ve onları dönüştürmeye çalışmaktır. Kaybetme korkusu ile her şeyi denetlemekten vazgeçmediğimiz sürece iç dünyamızla bağlantıyı koparmamız böyle günlerde zor olur. Bugün tabuları yıkmak, yasak, gizli herşeyi keşfetmek ve ruhumuzun karanlıktaki derinliklerini araştırmak için içgüdüsel bir istek duyarız.

 

Bu enerji özellikle akrep, yengeç, balık, oğlak, başak, kişilerinde olumlu tesir yaratırken, Boğa burcu mensuplarının ilişki bakımından dikkatli olmaları gereken zamanı işaret eder. Aslan ve kova burç mensupları böyle günlerde gerginlik duyabilirler.

 

Özellikleri

Bir kişiye baktıklarında, bir olayı dinlediklerinde veya herhangi bir durumu hissetmekte üstün yeteneklere sahiptirler. Yasak, gizli ve merak uyandıran her şey ilgi alanları içindedir. İnsanları kontrol etmeyi severler çünkü onlar için şüphe duygusu uyandıran her şey önem taşır. Sezgileri sayesinde insanlardan korunabilirler. Hisleri çok gelişmiş olan Akrepler, kimsenin değil, kendilerinin ne düşündüğüne önem verirler.

 

Duyguları oldukça derindir, sahiplenme arzuları gayet güçlüdür. Sevdiklerinden kolay kolay kopamaz, bir kez sevdiklerinde ömür boyu unutmazlar. Güç ve kontrol arzuları öylesine yoğundur ki, bunu elde etmek için var güçleriyle mücadele edebilirler. Sinirlendiklerinde sözleri bir kılıç kadar keskindir. Kendilerine yapılanı asla unutmaz, gerekirse yıllarca pusuda bekleyerek intikamlarını alabilirler. Zirveye ulaşmak için ne gerekirse yapabilirler. Ruhsal derinliklerinde kaybetme korkusu yoğun kişilerdir. Bu yüzden güç sahibi olmayı isterler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir