Euro krizini, İtalya’nın batacağını 1 yıl önceden bilen Medyum Kağan bu kezde Avrupa Birliği’nin dağılacağını başta Fransa olmak üzere bir çok ülkenin de batacağını öne sürdü. İşte Medyum Kağan’ın o iddiaları. Haberin videosunu izlemek için tıklayın

 

Medyum Kağan 2012’de İtalya ve Fransa ekonomisi çökemeye başlayacak. Avrupa Birliği’nin kurtarma paketleri uzun vadeli bi çözüm getirmeyecek ve Avrupa Birliği kendi içinde ekonomik olarak çok ciddi bir çöküş yaşayacak. AB’den 2012’de gelecek çatlak sesler, AB’nin 2014 ve 2015’de tamamen dağılmasına neden olacak.

 

İtalya ekonomisi 2012’de adeta dibe vuracak, çökecek. İtalyanlar ayaklanacak, ülke neredeyse iç savaşın eşiğine gelecek. İtalya’da 2 büyük banka ve bazı büyük İtalyan şirketleri iflasını açıklayacak.

 

2012’de Fransa ekonomisi ciddi anlamda sekteye uğrayacak, AB’nin Fransa için oylayacağı 2 kurtarma paketi de pek işe yaramayacak ve 2012’de Fransa’da batmaya başlayacak.

 

AB ülkelerinde yaşanacak ekonomik kriz, Euro’nun kaldırılmasını bile gündeme getirecek. Avrupa Birliği’nde bir biri ardına batan ülkeleri Romanya, Portekiz, İspanya, İtalya, Yunanistan ve Fransa gibi ülkeler takip edecek ve yaşanacak bu ekonomik krize kalıcı bir çözüm bulamayan, AB’nin 2014 ve 2015’de tamamen dağılacağını iddia etti. Medyum Kağan bu iddialarının Dünya’nın şuan ki gidişatını göz önünde bulundurarak, Astrolojik çalışmalara dayalı bi öngörü olduğu sözlerine ekledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir