3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ve yükselen burcu Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanları etkileyecek. 21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Hem 3 Kasım’da meydana gelecek halkalı Güneş tutulmasını, hemde 11 Kasım’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak çevrenizdekilerle ilişkilerinize, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

 

Fevri davranışlardan kaçınmalısınız, aksi halde gerek iş gerekse sosyal çevrenizdekilerin tepkisini üzerinize çekebilirsiniz. Bu dönemde acele karar vermemeli, düşünmeden hareket etmemelisiniz. Özellikle aşk hayatınıza dikkat etmeli, ilişkinizi yıpratacak veya partnerinizin tepkisini çekecek davranışlardan kaçınmalısınız. 11 Kasım’a kadar hiç bir şey almayın yada satmayın, kredi kullanmayın, çek, senet yada iş sözleşmeleri imzalamayın. Aksi halde kendinizi geri dönüşü zor olan hataların içinde bulabilirsiniz.

 

Güneş tutulması Aslan burcunu nasıl etkileyecek?

Tutulma ile birlikte ev veya yer değişikliği gündeminize zorunlu olarak gelebilir. Yeni bir ev veya arsa almak için araştırmalara başlayabilirsiniz. Gerçekçi akla mantığa yatkın bir ödeme planı hazırlayarak istediğiniz ev veya gayrimenkule sahip olabilirsiniz. Bazı Aslanlar aileden biri ile iş yapmaya başlayabilir. Süre giden miras alacak işleri bu dönemde sonuçlanabilir. Ailevi veya ev yerleşim konularıyla ilgili krizler patlak verebilir, sınırlayıcı sorumluluklar üstlenmeniz gerekebilir. Geçmişe dönük, baba veya ailenizle ilgili sorunlarla yüzleşme ve çözme zamanı.

 

Aslan burcu Kasım yorumu

Bu ay 8. Zenginlik evlerinizdeki düzen ve devrim kuvvetlerinin yüz yüze gelişiyle, finansal geleceğinizi yeniden şekillenebilir. Mevcut para kazanma yöntemlerinizden ayrılmak riskli görünebilir ancak sizi, sorumluluklarınızı daha teşvik edici bir şekilde karşılamanıza izin veren bir hamleye de götürebilir. . İş ve sağlık ile ilgili parlak fikirler, süregelen sorunlarınıza bir anda cevap bulabilirler.Umut ve gerçekliğin gezegenlerinin bu pozitif hizalanması, özellikle de kariyerinizle ilgili olarak, gelecek görüşünüzü dengelemektedir. Bu ay dolunay yumuşak başlı Neptün ile dik açı yaparak, 10. eviniz olan Toplum Sorumluluğu evinize düşüyor.

 

Çekişmelerden kaçınma arzunuz veya idealistliğiniz, size zorlanacağınız sorumluluklar yüklüyor. Büyük işler yapmaya çalışmak harikadır Aslan ama kendinizi hırpalama pahasına değil. Güneş,  5. eviniz olan Kendini İfade Etme evinizdeki Merkür İzleyecek. Bu olay sizi direk olarak ilgi odağı yapabilir. Hatta, Kasım’daki Yeni ayı, yaratıcı özelliğinizi ve tiyatro yeteneğinizi aydınlatırken, daha da çok ilgi çekebilirsiniz.

 

3 Kasım’da Satürn, Uranüs’le karşı karşıya geldiğinde, Venüs’ün onlara 90 derecelik açı yapması İle sosyal uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Bir yanınız güvenlik ve yükümlülük peşindeyken, diğer yanınız özgürlük ve macera arıyor. Bu tezatlık, ilişkilerinizde ve finansal durumunuzda belirsizliğe neden olabilir.  Kasım’daki Mars-Neptün 90 derecelik açısı sizde, sisli bir havada yürüme hissi uyandırabilir; bu yüzden, eğer nereye gittiğinizi göremiyorsanız, İleri adım atmayı bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir