Sevgili Aslanlar, geride bıraktığımız son 2 ayda, 1 Güneş, 2’de Ay tutulması meydana geldi. Söz konusu bu 3 tutulmanın ilki 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulmasıydı. Bu Ay tutulması en çokta 28 Temmuz doğumlu Aslanları etkiledi. Bahsi geçen diğer tutulma 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulmasıydı. Söz konusu bu Güneş tutulması en çokta 12 Ağustos doğumlu Aslan burçlarını etkiledi. Son olarak 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelen Ay tutulması yaşandı, bu Ay tutulması diğer burçları olduğu gibi sizleri de olumlu ve olumsuz yönde etkiledi. Söz konusu bu 3 tutulmanın etkileri yavaş yavaş azalıyor. Fakat azda olsa önümüzdeki 4 ay daha etkilemeye devam edecek. Bu tutulmalar nedeniyle çok zor geçen 2 ay yaşadınız.

 

3 Haziran’da İkizler burcundaki Yeni Ay, Merkür ve Venüs’le birleşecek ve Mars’la 60 derecelik bir açı oluşturacak. Bu nedenle 3 Haziran sizin için bir dönüm noktası olabilir, çünkü 3 Haziran en şanslı gününüz olacak. İş ve aşk hayatınızla ilgili kararlar alabilir yada daha önceden aldığınız önemli kararları bugünde uygulayabilirsiniz. Onun için 3 Haziran’da yapacağınız iş görüşmeleri çok önemli. Ayrıca bu tarihte partnerinizin size büyük bir sürprizi olabilir. Bekar ve yalnız Aslanlar bu tarihte sürpriz bir aşka yelken açabilirler. Kısacası hem aşk hemde iş hayatınız açısından fazlasıyla şanslı olduğunuz bir gün. 3, 9, 14, 23 ve 27 Haziran şanslı, 10, 19 ve 30 Haziran şanssız günleriniz.

 

18 Haziran’da Yay burcundaki Dolunay, burcunuzun 5. evinde olacak. Plüton’la yakın bir kavuşum içinde ilerleyecek ve Uranüs’le dik bir açı yapacak. Aynı gün Venüs’le Plüton karşı karşıya gelecek. Bundan dolayı 18 Haziran’dan itibaren aşk hayatınız oldukça renklenecek. Fakat iş hayatınıza durağan bir hal hakim olacak. Onun içinse 3 ile 18 Haziran tarihleri arasındaki 15 günü çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu 15 günlük süreç içerisinde iş hayatınızla ilgili önemli bir yol katedebilirsiniz. Uzun süredir çözemediğiniz bir tapu işiniz, miras paylaşımı veya ipotekli bir mülkünüz yada imarla ilgili bir probleminiz var ise bu tarihler arasında bu sorunu rahatlıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu dönem işsiz Aslanların iş sahibi olmaları açısından da fazlasıyla şanslı oldukları bir süreç. Ayrıca bu tarihler arasında sürpriz paraların gelmesi, hesapta olmayan iş anlaşmalarının yapılması gibi durumlarda söz konusu.

 

Haziran ayı sizler için sosyal açıdan hareketli bir ay olacak. Akraba ziyaretleri, yurtiçi ve yurtdışı seyahatler, gezi ve tatiller birbiri ardına gelecek. Bu ay ailenize karşı daha hassas olacaksınız. Onların sorunlarıyla ilgilenmek bazı olaylara müdahale etmek isteyeceksiniz. Çocuk sahibi olan Aslanların, çocuklarına karşı daha düşkün oldukları bir haziran söz konusu. Evliliği ile ilgili sorunlar yaşayan veya ilişkisini yürütmekte zorlanan Aslanlar bu duruma bir çözüm bulacak ve partnerleriyle birlikte hareket ederek bu sorunların üstesinden kısa sürede gelecek. Ayrıca küs yada ayrı olan Aslanların ilişkilerine bir şans daha vermeleri söz konusu olacak.

 

4 haziran’da Güneş ile Mars 60 derecelik bariz bir açı oluşturacak. İşte tam bu dönemde partnerinizle aranızdaki bağ güçlenecek ve geçmişten ders çıkarıp geleceğinizi şekillendirmek isteyeceksiniz. Bu süreçte duygularınızı kontrol edemeyebilirsiniz. Venüs ile Güneş 9 Haziran’da bir araya gelecek. Bu nedenle bazı Aslanların ilişkileri resmiyet kazanacak. 12 Haziran’da Ay, Aslan burcunda olacak. Bu nedenle biraz gergin olabilirsiniz, bu tarihte partnerinizle canınızı sıkacak sorunlar yaşanabilir. 19 Haziran’da Merkür hislerinizi güçlendirecek, bu tarihte içinizdeki sesi dinlemenizde ve hislerinizle hareket etmenizde fayda var. 20 Haziran’da Yengeç burcunda yaşanacak astrolojik döngüler nedeniyle oldukça stresli olabilir hatta evden dışarı bile çıkmak istemeyebilirsiniz. Endişelenmeyin bu sadece bir günlük geçici bir durum.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir