İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Bugün yeni koşullara ve yapılan önerilere ne kadar açık olursanız o derece kazançlı çıkabilirsiniz. Fazla katı olmamaya ve özellikle uzun vadeli konularda esnek davranmaya özen göstermelisiniz.

 

Aşk Ay’ın etkilerini ikili ilişkiler üzerinde hissedebilirsiniz. Birbirinizin isteklerini anlayabilir fakat ters düşerek çatışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yapıcı davranmalı ve sonra pişman olacağınız şeyleri yapmamalısınız.

 

İş Hayatı Günlük çalışmalarınızda ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde artış olduğunu fark edeceksiniz. Mesleğiniz konusunda çevrenizle çatışabileceğiniz bir gün. Gezegenlerin etkilerini çalışma alanınızdaki yoğunlaşma olarak gözleyebilirsiniz.

 

Ekonomi Ay, maddi ilişkilerinizi destekliyor. Bugün parasal konularda işbirliği ve yeni tekliflerle karşılaşabilir, Yakın çevrenizden birinin kaynaklarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir