Öncelikle 2011 Ocak’tan bu yana Plüton sağlık durumunuzu da anlatan altıncı evinizde ilerlemeye başladı. Her şeyden önce aşırı çalışma koşulları altına girdiniz. İş ortamında sizi zorlayan işler ve baskı oluşturan şartlarla beraber sağlık konuları gündeme gelmeye başlayacaktır. İş ortamınızda sizi engelleyen konular karşısında bedensel olarak zorlanacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerle olan ilişkileriniz de sizin ruh sağlığınızı bozmaya yönelik olabilecek.

 

Zira 2011 Aralık tan bu yana Mars, birinci evinizde ilerlemekte. Mars’ın bedeniniz üzerindeki baskıları öne çıkmaya başlamış olmalı. 10 Mart’a kadar bu etkilere çok dikkat etmelisiniz. Fiziksel gücünüzü zorlayan gelişmelerle, kalp ve dolaşım sisteminiz risk altında olabilir.

 

8 Aralık 2013’den yeni yıla kadar olan süreçte Mars, altıncı evinizde olacak. Daha fazla çalışmanız ve hizmet etmeniz gereken koşullar öne çıkacak. Hatta bazı fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Endişelerinizin arttığı bu dönemde kendinizi korumaya çalışmalısınız. Kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Zira gevşeyememe ve aşırı hırsın getirebileceği temalar sizi ilerleyen yıllarda zorlayabilir. Beden ve ruh sağlığınız açısından sizi tedirgin edecek her gelişmeyi dikkatle izlemeniz gerekmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir