Kariyerinizle ilgili önemli dönemlerden geçmektesiniz. Son yıllarda Satürn eşliğinde para, verimlilik ve iş konularında mücadele ettiniz. Bu süreçte yaşadığınız her şey size çok şey kattı. Yeteneklerinizi geliştirme çabası öne çıktı. İş hayatınız, üzerinizde baskılar oluşturdu. Kendinizi geliştirdiğiniz süreç devam ediyor. Kişisel alanda çok şey yapmaya devam etmektesiniz, Bu dönem. sizi test eden konular tekrar gündeme gelecek. Nisandaki Satürn/Uranüs karşıtlığı işte ve parada sizi zorlayan dönemler getirecek. İşte daha fazla çalışmak ve yeniliklere uzak durmamak gerekiyor. Ancak başarınızı destekleyen bir süreç de söz konusu. Temel atmaya doğru ilerlemektesiniz, Sorumluluklarınız artmakta. Konsantrasyon ve yatırım dönemi size çok şey kazandıracak.

 

Diğer taraftan, 18 Ocak tarihine kadar başkalarından destek göreceksiniz. Ortaklaşa işlerden beklediğiniz sonuçlar bu dönemde gelebilir. 20 Ocak tarihine kadar işte son derece hareketli günler var. Daha fazla sorumluluk almanız ve öne çıkmanız söz konusu. Beraber çalıştığınız kişilerle iş ilişkileri ve somut konular size destek verecektir. Elinizdeki işleri bitirmeye yönelik zamanlar söz konusu. Diğer taraftan Plüton’un üzerinizdeki baskısı sürmekte, Bu şartlar sizi daha dikkatli olmaya zorlamakta.

 

Genel olarak kişisel girişimler ve başlangıçlar söz konusu olduğunda, Aralık ayından bu yana gelen koşullar 10 Marta kadar bazı beklemelere ve sabırlı olunması gereken bir sürece İşaret etmekte. Kendinizi aşırı yormak ve belirli konuları gurur meselesi yapmak yerine daha kontrollü ve dengeli olmaya gayret etmelisiniz.

 

20 Nisan-21 Mayıs arasında üstlerden gelen destekler sizi motive edebilir. Ancak 7 Haziran çok önemli görünüyor. İşte sorumluluklar anmakta. Mars, ikinci evinizde ilerlemeye başlıyor. Çok sıkı çalışmak ve disiplinli olmak durumundasınız. Kendinize yeni gelir kaynakları bulmak için zorlu bir dönem. Bu kolay olmayacak. Bu dönem, organizasyon konuları ve detaylar sizi oldukça yoracaktır. Satürn/Plüton yorucu ve zorlayıcı yanlarını gösterecektir.

 

20 Nisan-21 Mayıs arasında üstlerden gelen destekler sizi motive edebilir. Ancak 7 Haziran çok önemli görünüyor. İşte sorumluluklar anmakta. Mars, ikinci evinizde ilerlemeye başlıyor. Çok sıkı çalışmak ve disiplinli olmak durumundasınız. Kendinize yeni gelir kaynakları bulmak için zorlu bir dönem. Bu kolay olmayacak. Bu dönem, organizasyon konuları ve detaylar sizi oldukça yoracaktır. Satürn/Plüton yorucu ve zorlayıcı yanlarını gösterecektir.

 

11 Temmuz-8 Ağustos arası çok şanslısınız. Venüs ikinci evinizde ilerlemeye başlıyor. Venüs/Plüton sizi daha fazla çalışmaya ve mücadele etmeye itmekte. Ancak beklediğiniz kazançlar bu dönemde artabilir. İşte çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Yoğun bir tempo ve değişik kazanç yolları sizi daha kararlı kılabilir. İş dışında yakınların desteği de öne çıkacaktır. 28 Temmuz’dan sonra akıllıca kararlar almakta başarılısınız. Maddi konularda daha tutarlı girişimler yapacaksınız. Ancak giderleriniz ve gelirleriniz arasında bazı dengesizlikler olacaktır Zira 30 Temmuz tarihinde Mars sizi çok çalıştırmak yanında aşırı harcamalar yaptırabilir.

 

Bu süre içinde kontrollü olmalısınız. En azından giderlerinizi aza indirmek bir başarı olacaktır. Diğer taraftan başkalarından önemli destekler de görebileceksiniz. 18 Ocak tarihi sizi güzel bir süreç. Jüpiter sekizinci evinizde ilerlemeye başlıyor. Zenginlik ve genişleme dönemi. Ancak bu zenginliği fazla abartmamaksınız. En azından göreceğiniz destekle iyimserlik kazanabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarından yararlanma imkanı elde edebilirsiniz.

 

Ortak para yatırımlarınız bu dönemde ilerleyebilir. Borç ödemeleriniz. için kolay ve başarılı bir dönem olacaktır. 6 Haziran tarihine kadar borç ve alacak konularınızı aşabilirsiniz. Jüpiter kredi almak ve finansal sorunlarınızı aşmak için size şanslı yüzünü gösterecektir. 18 Ocak-16 Şubat arası ise ortağınızın ya da eşinizin finansal durumunda olumlu gelişmeler var. Ortak hareket etmeniz bu dönem daha kolaylaşmakta.

 

Ocak ve Şubat dönemleri işte ve parada en önemli tarihler. Aşırı iyimserlikten ve risk almaktan kaçınmalısınız. Satürn kare Plüton etkisi, iş hayatına kararlı ve mücadeleci bakmanız gereken süreç olacak. Her türlü desteğe rağmen kendi yetenekleriniz ve çalışma kapasiteniz öncelikli olabilmeli. Maddi konuların ve iş hayatının değişim getireceği süreç sizi zorlayacaktır. Eylül dönemi ise Jüpiter-Uranüs beraberliği sekizinci evinizde size son bir şans getirebilir. Beklediğiniz finansal desteklerle kararlarınızı sürpriz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir