İş ve aşk hayatınıza uzun zamandır belirsizlikler hakim. Söz konusu bu belirsizlikler sizi korkutuyor ve yaşadığınız gitgeller ruh halinizi derinden etkiliyor. Fakat üzülmeyin 3 Eylül’de Güneş, Satürn kavuşumu gerçekleşecek ve bu belirsizlikler yerini çözüme bırakacak. 3 Eylül’de meydana gelecek Güneş, Satürn kavuşumu sonrasında iş hayatınız hareketlenecek ve bol verimli bir dönem başlayacak. İş hayatınızdaki bu hareketlilik, 9 Eylül’de Ay’ın Akrep burcuna girmesiyle yerini durağan bir döneme bırakacak. Onun içinse iş hayatınız açısından 3 ile 9 Eylül tarihleri arasındaki günleri çok iyi değerlendirmelisiniz. Söz konusu bu tarihlerde ortaya oyacağınız yeni projeler sayesinde iş çevreniz genişleyecek ve sürpriz iş anlaşmaları gündeme gelecek. Bu süreç işsiz Akreplerin iş sahibi olabilmeleri açısından bulunmaz bir fırsat. Almak, satmak veya kiralamak açısından da oldukça doğru bir zaman.

 

4 Eylül’de Güneş, Jüpiter’le 120 derecelik bir açı oluşturacak. Bu nedenle ortaklıklar, yeni iş teklifleri, işinizi büyütmeniz gibi konular gündeme gelebilir. Uzun süredir tahsil edemediğiniz alacaklarınızı bu tarihlerde alabilirsiniz. Keza bu süreçte sürpriz paraların gelmesi söz konusu olacak. Yine bu dönemde, öğrenci Akreplerin eğitim durumuyla ilgili olumlu ve güzel gelişmeler yaşanabilir. 9 Eylül’de Ay, Akrep burcunda olacak. 3 gün sonra 12 Eylül’de de Venüs, Akrep burcuna girecek ve 8 Ekim’e kadar buradaki seyrini sürdürecek. Bu nedenle ikili ilişkilerde iletişim güçlenecek, aşk hayatınızla ilgili yaşanan sorunlar yerini çözüme bırakacak. Bu süreçte somut adımlar atılacak ve ilişkiniz ciddi bir boyut kazanacak.

 

12 Eylül’de Venüs, Akrep burcuna girecek, böylece ilişkilere romantizm hakim olacak. Sorunlu ilişkileri, problemli evlilikleri kurtarmak adına gerekli olan şansı Venüs size sunacak. Küs yada ayrı olan çiftlerin, bu tarihten itibaren barışarak tekrar bir araya gelmesi söz konusu olacak. Kısacası 12 Eylül ve sonrasındaki günler, aşk hayatınızla ilgili sorunları aşmak için bulunmaz bir fırsat. Keza bu dönemde hiç beklemediğiniz olumlu ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Partnerinizle birlikte hareket ederek geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Hatta bazı Akrepler, bu süreçte nişan veya düğün tarihlerini belirleyebilirler.

 

Bu dönemde Özellikle de bayan Akrepler çocuk sahibi olmak isteyebilir ve bu düşüncelerini uygulamaya koyabilirler. Ayrıca bu tarihlerde anne, baba ve kardeşler arasındaki buzların erimesi, küslerin barışması da söz konusu. Kısacası 12 Eylül’den itibaren çevrenizle olan bağınız hiç olmadığı kadar güçlenecek ve sosyal açıdan oldukça hareketli bir Eylül yaşanacak. Bekar ve yalnız Akrepler macera dolu bir aşk sizi bekliyor. Bu aşkın rüzgarına kendinizi o kadar çok kaptıracaksınız ki ilişkinizin nasıl bu kadar hızla geliştiğini siz bile anlamayacaksınız. İşte söz konusu bu ilişki sizi evliliğe kadar götürebilir. Konuyu toparlamak gerekirse Venüs 12 Eylül’de Akrep burcuna girecek ve 8 Ekim’e kadar burcunuzdaki seyrini sürdürecek, Venüs’ün size sunduğu bu fırsatı iyi değerlendirirseniz, aşk hayatınızda bugüne kadar başaramadığınız her şeyi 12 Eylül ile 8 Ekim arası yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir