Medyum Kağan
Medyum Kağan
Akrep Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Akrep Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş...
29 Temmuz 2013 07:52
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Havalardan çok etkileniyorsunuz ve sağlığınız ile ilgili bazı problemler önümüzdeki günlerde su yüzeyine çıkabilir. Bu konuda dikkatli davranmalısınız.

 

Aşk Sevdiğiniz kişiye karşı yaklaşımlarınız son derece olumlu olacak bugün. Duygusal yaşamınızda mutlu olmanız tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyebilir. Aleyhinize olacak şeyler yapmaktan kaçının, sadece biraz sabır her şey yoluna girecek.

 

İş Hayatı İş yaşamınızda her şey yoluna giriyor fakat hala bir takım endişelerden kurtulamıyorsunuz. Temkinli ve dikkatli olmanız sizin yararınıza olabilir. İş değişikliğinizle ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

 

Ekonomi Parasal konularda risk almayı çok seviyorsunuz ve genellikle olumlu sonuçlar alıyorsunuz fakat bu durum her zaman böyle olmayabilir. Biraz daha mantıklı hareket etmeniz sizin için faydalı olacaktır.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa