Aşk hayatınız 18 Ocak’tan itibaren size iyimserlik getirmeye başlıyor. Jüpiter beşinci eviniz olan Balık’ta, size coşku, hayattan daha fazla keyif alabileceğiniz gelişmeler getirecek. Daha dışa dönük ve pozitif olacağınız bu süreçte mutlu olmanız kolaylaşmakta. Hayatın keyiflerine ve sevgi ilişkilerine daha yakın durabilir ve çok şey öğrenebilirsiniz. Öncelikle aşk ilişkilerinizde yapıcı ve verici olmayı başarabilirsiniz.

 

Tutkulu yanlarınızla dikkat çeken siz Akrepler duygusal ilişkilerinizde gevşemekten yanasınız. Biraz bu alanda daha fedakar olmaya yakınlaşmak size huzur verecektir. Bu yönde kendinizi geliştirmekten yana olmalısınız. Sevginiz, biraz da paylaşmak ve verici olmanın getirdiği tatmine yönelik olacaktır. Yaratıcı yanlarınızı harekete geçirecek fırsatlar ise sizin için mutlu zamanlar getirebilir. Bu alanda kendinizi ifade edebileceğiniz olanaklar dikkat çekecektir. İfade biçiminiz yanında duygularınızı rahat ortaya koyabilmeniz söz konusu. Sizi ilişkilerinizde şanslı ve genişlemeye iten Jüpiter, riskleri de anlatan bu alanda aşkta daha abartılı olabileceğinizi göstermekte.

 

Sevgide ve duygusallıkta cömert olmanız, aşk hayatınıza huzur ve sükunet getirecektir. 6 Haziran’a kadar Jüpiter şansını içinizden geldiği gibi kullanabilirsiniz. Venüs, 11 Şubat-11 Mart arasında sizin aşk evinizde ilerlemeye başlıyor. Bu dönemde aşkı çok farklı biçimde yaşayacaksınız. Hayattan keyif almanız sizi hevesli kılmakta. Daha girişken ve iyimser olacaksınız. Duygularınıza karşılık bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. 11-16 Şubat arasındaki Venüs/Jüpiter etkisi, aşk ilişkilerinde rahatlama ve iyimserlik getirmekte. Sevginizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Güzel zamanlar ve paylaşımlar sizi bekliyor.

 

Bu dönemde daha duyarlı ve ılımlı olmayı başaracaksınız. Sevgi dolu yanlarınızla ivdiğinizi ve kendinizi çok şımartabilirsiniz. Sevginin ve aşkın en saf yanları sizi çok etkileyecektir. Hatta bu günlerde platonik ilişkiler bile yaşayabilirsiniz. Şubat ayının son günleri duygularınızı harekete geçiren coşkulu günler. Yılın en keyifli zamanları olabilir. 3-5 Mart arasında Uranüs/Venüs etkisi ise, sizi daha farklı heyecanlara itecektir. İlişkilerinizde daha özgür ve bağımsız olmak isteyebilirsiniz. İlişkilerniz yön değiştirebilir. Kendinizi daha dengesiz ancak sıra dışı ilişkiler içinde bulabilirsiniz.

 

İlişkilerde yaşayacağınız farklı normların etkisine fazla kapılabilirsiniz. Bilmelisiniz ki size heyecan getiren bu günler uzun süreli ve kalıcı olmayacaktır. Bu gelişmelere karşın aşk hayatınızı riske atmaktan kaçınmanız gerek. 23 Nisan-2 Mayıs’taki Satürn/Uranüs etkisi zorlayıcı olabilir. Aşk ilişkileriniz ve heyecanlarınız sekteye uğrayabilir. Zira sosyal sorumluluklar ve aşk arasında sıkışabilirsiniz. Bu dönem ilişkileriniz adına gerginlikler olabilir. 24-27 Mayıs arasında ise, Jüpiter/Uranüs birleşimi beklenmedik gelişmeleri size getirebilir. İlişkilerde coşku ve heves sizi mutlu edecektir. Heyecanın ve riskin arttığı bu günlerde abartıya kaçabilirsiniz. 16-25 Eylül arasında duygusal ilişkilerin hayatınıza katabileceği çok hoş şeyler var. Bu dönemde tamamen ilişki odaklı dönemler dikkat çekecek.

 

Evlilik hayatınızda, 1-25 Nisan arasında tek başına ilerlemek yerine ortaklıkları özellikle tercih etmelisiniz. Paylaşımlardan kazançlı çıkabilirsiniz. Venüs, Boğa burcunda ve yedinci evinizde olacak. Artık ilişkilerinizde daha sağlam ilerlemek isteyeceksiniz. Güven ve huzur paylaşımı öne çıkabilir. Uzun süreli ilişkiler ve güvenli paylaşımlar sizi etkilemeye başlıyor. Eşinizin beklentilerini bu dönemde daha fazla ciddiye almalısınız. 16-18 Nisan’daki Venüs/Jüpiter etkisiyle ilişkilerden destek alabileceksiniz.

 

Aynı zamanda çok şey paylaşmaya açıksınız. İyimserlik ve coşku sizi daha fazla birbirinize yaklaştırabilir. 22-24 Nisan tarihlerinde Venüs/Uranüs etkisiyle evlilik ve aşk ilişkilerinize daha farklı heyecanlar katabileceksiniz. Belki bu günlerde sıradanlaşan ilişkinize yenilikler katabilir, ilişkinizi heyecanlı kılacak paylaşımlara yönelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir