Medyum Kağan
Medyum Kağan
Akrep burcu 18 Temmuz 2013
Akrep burcu 18 Temmuz 2013
Akrep burcu 18 Temmuz 2013 yorumu. Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi...
18 Temmuz 2013 01:43
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi değerlendirmelisiniz. Zayıflamak adına yaptığınız rejimler önümüzdeki günlerde olumlu sonuçlar verecek fakat bu konuda aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Kafanızı karıştıran sorunlardan uzaklaşacaksınız. Ailenizle birlikte dost davetlerine gidecek, ilişkilerinizi daha sıcak ve yoğun hala getireceksiniz.

 

Aşk Aşk hayatınızda bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve olumsuz tepkiler verebilirsiniz. Sevgilinize karşı anlayışlı olmalısınız. Hiç şüpheniz olmasın o hatasını anlayacak.

 

İş Hayatı İş yerinizde keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve bu nedenle bazı işlerinizi yarım bırakacaksınız. Tatile çıkıp kafanızı toparlama arzusunda olabilirsiniz ve bu konudaki bir gelişmeyi önümüzdeki günlerde yaşayabilirsiniz. Fakat akşama doğru güzel bir sürprizle karşılaşacaksınız. Daha önce yardımına koştuğunuz bir yakınınız gönül borcunu ödemek için sizin yararınıza olacak bir iş yapmak isteyecek.

 

Ekonomi Para konularında bugün bazı endişeler taşımanız söz konusu olabilir. Kontrollü bir biçimde zorluklardan sıyrılmayı başarabilirsiniz. Bütçeniz ciddi bir yenilemeye ihtiyaç duyuyor.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa