27 Ocak 2013 saat  06:38 de 7 derece Aslan burcunda Dolunay oluşuyor. Bu parıl parıl parlayacak ay hem ödüllendirici hem de hayal kırıklıkları ve ektiğimiz tohumların patlamasını getirecek. Bu Dolunay bize sınavı geçip geçemeyeceğimizi ve ne kadar hazırlıklı olup olamadığımızı gösterecek.   Bu Dolunay, gurur yaratıcı, kibirli, dramatikliği kişisel imajımızı vurguluyor, cesaret, cömertliğimizle iyi ilişkileri de hayatımıza çekmemizi sağlıyor.  Bu Dolunay rüyalarımıza ışık tutuyor. Karşıt burcu Kova sayesinde de bize  dış merkezlilik, marifet, olağanüstü bir hoşluk, değiştirmeye eğilim, yenilik ve ilerleme veren bir enerjiyi getiriyor. Kova sayesinde ayrıca  iletişim, düşünme, ilişkiler ve yeni formlar icatlar yaratacaktır.

 

Bu Aslan Dolunayı hayatımıza ses vererek zevk , neşe ve kalbimizden geçenler için katkıda bulunacak. Sadece ne istediğinizi bilin yeter.  Aslan Dolunayı Asteroit, Askalaphus ile olumlu açıda. Olumlu açıda olsa da bazı lider ve yöneticiler için de cezalandırıcı etkisini gösterebilir. Ayrıca bazı tıp dünyası , liderler ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarabilir. Sağduyulu olmaya özen gösterelim. Aslan’daki Dolunay İkizler , Kova , Aslan , Koç için yüksek ideallerini elde etme konusunda da yardımcı ve motivasyon olacak. İletişim konusunda yeni olasılıklar elde ettirecek. Ben kimim sorusuna cevap bulduracak özellikle.

 

Uranüsle olan Dolunayın açısı darboğazlardan geçerken bizi kurtaracak adımlar attıracak. Hediye niteliğinde haberler alacağımız gibi sezgilerimizde de artışlar olacak. Beklenmedik ziyaretler olacağı gibi duygusal anlamda da yeni romantik ışıklar kıvılcımlarını vermeye başlayacak. Jupiterle olan açı ise iyimserlik, sosyal hayat, neşe, aile, seyahat, yüksek öğretim, araştırma, yayıncılık konularında  teşvik edecektir. Hayatımızın içine geçmişde kalan kişileri de getirebilir. Bize yararlı enerjiler verecek bu açı. Venüs ve Kuzey ay düğümü ile olan açı ise aşk , evlilik , çocuk ve finansal faydalar sağlıyor. Dolunay Uranüs Askalapus ile açısı çeşitli olumlu fırsatlar getirerek hayatımızı değiştirecektir.

 

Aslan tarafından yönetilen  Dolunay bu döneme genel bir bakış atarsak, büyük resmi görmek için yeteneklerimizin arttığını , yeni formlar yakaladığımızı kalp gücümüzle hayatımızı olumlu yönde adımlar atacağımızı gösteriyor. İhtiyacımız olan bilgileri hayatımıza çekeceğimiz gibi karar verirken pratik ve duyarlı olmaya özen göstermemiz iyi olacaktır. Eski sınırlamalar ve kısıtlamalardan tamamen arınacağız. Sosyal ve duygusal farkındalığımız ışık odaklı olacak.

 

Bu Dolunay sonuçta çok istikrarlı geliyor ve Akrepteki Satürn ile çok güçlü bir açı oluşturarak bize derin dönüşümler vaat ediyor ve rahatlatıyor. Sosyal etkileşimlerimiz daha yüksek seviyede oluşmaya başlıyor. uzun vadeli bir yapılanma gücü içine giriyoruz. Korkusuz olmayı ve güçlü olmayı öğreniyoruz. Önümüzdeki 2  hafta bazı olumsuzluklar yaşasak da büyük bir hediyenin bizi beklediğini unutmayalım ve istikrarlı olalım. Geçmiş hayaletlerden , hokkabazlardan kurtulma ve yeni ufuklara doğru yola çıkma zamanı.  Temmuz 2011 den beri özellikle sıkıntı da olan Boğa , Terazi , İkizler , Akrep için yeni bir dönüm noktası başlıyor.

 

Yay , oğlak ,Kova ve Balıklar içinde yeni bir seviyeye yükselme olacaktır. Önümüzdeki iki hafta, çok kritik kararlar, seçimler, bu kararlar ve seçimler ile şekillenen kaderimizde değişiklikler yaşayacağız. En çok etkilenecekler ise; 6-8 İkizler, 27-29 yengeç, 19-21 Başak, 11-13 Akrep, Oğlak 2-4, 23-25 ​​Kova ve 14-16 Koçlardır. Altın piyasasında önemli bir artış olabilir ve Neptün açısı ile çok yağmur yağacağı gibi aynı zamanda deniz kenarlarına yakın yerlerde depremler , volkan patlamaları meydana gelebilir.

 

Hayatınızın daha düzgün çalışması için yardımcı olacak, ancak bilgi ,anlayışınız ile güncel ve yaşam kararlarınızı verdikten sonra ilerisinin nasıl olacağına dair net bir vizyona sahip olarak emin kararlar atacaksınız.  Önümüzdeki iki hafta boyunca gerçekten neler olup bittiğini anlamaya çalışın  ve iyi bir plan ile yeni bir zaman başlatın.

 

Önümüzdeki Ay günleri

27 Ocak 2013 Pazar (Dolunay) 10 Şubat 2013 Pazar (Yeni Ay) 25 Şubat 2013 Pazartesi (Dolunay) 11 Mart 2013 Pazartesi (Yeni Ay) 27 Mart 2013 Çarşamba (Dolunay)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir