Medyum Kağan pes dedirtti

Medyum Kağan kendisinin hazırlayıp sunduğu 3. Boyut programına canlı telefon bağlantısıyla katılan herkesi yaptığı net seanslarla hayrete düşürdü. İşte Medyum Kağan’ın 21 Kasım 2012’de TR 1 Tv’de yaptığı o seanslar.

Medyum Kağan ile 3. Boyut (30 Ekim 2012)

Medyum Kağan TR 1 Tv’de şaşırtmaya devam ediyor. Medyum Kağan ile 3. Boyut programına telefonla bağlanan seyirciler, Medyum Kağan’ın net seanslarıyla adeta şok oluyor. Canlı yayına bağlanan herkesin bugüne kadar neler yaşadığını ve bundan sonra neler yaşayabileceğini tek tek anlatan Medyum Kağan izleyenleri adeta büyülüyor. İşte 30 Ekim 2012 Salı günü TR 1 Tv’de yayınlanan Medyum Kağan ile 3. Boyut programından bazı kesitler.

Medyum dediğin böyle olur

Medyum Kağan kendisinin hazırlayıp sunduğu ve TR 1 Tv’de her Salı canlı olarak ekrana gelen Kağan ile 3. Boyut programına canlı telefon bağlantısıyla katılan seyircileri yaptığı net seanslarla (bakımlarla) adeta şok etti. Canlı yayına bağlanan seyirciler daha kendileri ile ilgili hiç bir şey söylemeden Medyum Kağan yayına bağlanan izleyicilere yaşadıkları ve yaşayabilecekleri her şeyi tek tek söylüyor. Bu durum karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen seyirciler adeta şok oluyor. Medyum Kağan ile 3. Boyut her Salı saat 23:00′de TR 1 Tv’de. İşte Medyum Kağan’ın 23 Ekim 2012 Salı akşamı TR 1 Tv’de yaptığı seanslarla seyircileri şok ettiği o programda yaşananlar.