Sevgili Yengeçler, Temmuz’da Mars, burcunuzun 3. iletişim evine girecek. Bu nedenle çevrenizdekilerle iletişiminiz güçlenecek ve kendinizi rahatça ifade edebileceksiniz. 6 Temmuz’da Venüs ile Uranüs arasında 120 derecelik bir açı oluşacak. Bundan dolayıda endişeli bir bekleyiş içine gireceksiniz, kaygılarınız artacak ve fazlasıyla gergin olacaksınız. 7 Temmuz’da Ay’ın, Yengeç burcuna girmesiyle bu kaygıların ne kadar yersiz olduğunun farkına varacaksınız.

 

Temmuz’da Mars, burcunuzun 3. iletişim evine girecek. Bu nedenle bütün bir ay boyunca hem iş, hemde sosyal çevrenizle olan iletişiminiz güçlenecek. Kendinizi her zamankinden daha rahat ifade edebileceksiniz. 10 Temmuz’da Merkür’ün Yengeç burcuna girmesiyle iş hayatınız hareketlenecek ve para akışı hızlanacak. İlk bakışta imkansız gibi görülen işlerin üstesinden daha rahat geleceksiniz. Bu tarihten itibaren ödemelerinizi rahatlıkla yapabilecek ve üstünüzdeki maddi yükü hafifleteceksiniz. Aynı tarihlerde işsiz Yengeçlerin yeni bir iş sahibi olmalıları söz konusu.

 

Politika, sağlık, eğitim ve hukuk alanında faaliyetler yürüten Yengeçler yaptıkları işlerle uzun süre kendilerinden söz ettirecekler. Hazırladıkları sürpriz projelerle herkesin beğenisini kazanarak, kariyer yolunda emin adımlarla ilerleyecekler. Bu süreç öğrenci Yengeçler içinde oldukça başarılı bir dönem olacak. 10 Temmuz’da Merkür’ün Yengeç burcuna girmesiyle başlayacak bu şanslı dönemi 14 Temmuz’da Güneş ile Uranüs arasında oluşan 120 derecelik açı, dahada şanslı bir hale getirecek. Onun içinse bu şanslı günleri çok iyi değerlendirmenizi sizlere tavsiye ederim.

 

Bu süreçte tayin olmayı, atanmayı yada terfi etmeyi bekleyen Yengeçler bu emellerine ulaşabilirler. Uzun süredir planladığınız fakat bir türlü hayata geçiremediğiniz projeleri bu süreçte hayata geçirebilirsiniz. İşinizi büyütmek, yeni bir şube açmak, farklı işlere atılmak, ortaklık edinmek, mülk alıp satmak açısından da oldukça doğru bir zaman. 14 Temmuz’da Güneş ile Uranüs arasında 120 derecelik açı oluşacağından özellikle bu tarihte doğan Yengeçlerin daha şanslı olduklarını söyleyebilirim.

 

İlişkiler açısından Temmuz’un 2. haftası oldukça can sıkıcı bir dönem olacak. Burcunuzun 9. evi olan uzak yerler evi hareketleniyor. Bu nedenle eski ilişkiler gündeme gelecek ve can sıkıcı hadiseler yaşanacak. Bu durum sizin üzülmenize, ilişkinizin de yıpranmasına neden olacak. Fakat endişelenmenize gerek yok, çünkü her şey tatlıya bağlanacak. Temmuz’da Mars, burcunuzun 3. iletişim evinde olacağı için iletişiminiz güçlü olacak ve bağlar kopmayacak. Sadece Temmuz’un 2. haftasında inişli çıkışlı bir dönem yaşanacak ve sonrasında da her şey normale dönecek. Bazı Yengeçlerin ilişkileri de Temmuz’un 3. ve 4. haftasında resmiyet kazanacak ve evlilik yolunda somut adımlar atılacak.

 

Evli Yengeçler anaç tarafınız daha çok ön plana çıkacak ve bu nedenle çocuklarınıza karşı daha hassas olacaksınız. Bu süreçte eşinizle eskiden yaşanmış bazı sorunlara ve sizi kıran ince detaylara takılabilirsiniz. Takıldığınız bu ince detaylar eşinize karşı cephe almanıza neden olabilir. Fakat eşinizin size yapacağı sürpriz jestlerle takıldığınız bu detayları unutacaksınız ve evliliğinizin sıradan bir evliklik olmaktan kurtulup, renklenecek. Kısacası Temmuz’un 2. haftası hem ilişkiler hemde evlilikler açısından sıkıntılı bir süreç. 24 Temmuz itibariyle ani bir kararla kısa süreli bir tatile çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir