Sevgili Yengeçler Şubat sizin için dolu dolu ve çok hareketli geçecek bir ay. Özellikle iş hayatınızda 14 Şubat itibariyle çok güzel gelişmeler olabilir. İşleriyle alakalı ortaklık düşünen Yengeçler bu dönemde güvenilir ortaklar bulabilir. Bu süreçte sanat, medya, inşaat, hukuk, sağlık, ticaret v.b işlerle uğraşan Yengeçler işleriyle ilgili ciddi başarılara imza atabilirler. Bu dönem öğrenci Yengeçler içinde başarıyı temsil eden bir süreç. Parasal anlamda borçlu, yada işleri bozuk olan Yengeçlerin 14 Şubat itibariyle borçlarını ödemekte zorlanmayacağı ve işlerinin açılacağı, olumlu gelişmelerin yaşanacağı güzel bir dönem olabilir. Yengeçler iş ve seyahat anlamında çok güzel bir Şubat geçirecek diyebiliriz. Şubat sizin için hiç ummadığınız hatta çok uzun zamandır görmediğiniz akraba, arkadaş ve dostlarınızla karşılaştığınız eski günleri yad ettiğiniz sosyal bir ay olabilir. Keza Şubat iç ve dış seyahatlerin çok fazla ön plana çıktığı oldukça hareketli ve yorucu bir ay olabilir.

 

Bu seyahatler sırasında her zamankinden daha fazla gergin olabileceğiniz için, daha dikkatli ve sakin bir davranışlar sergilemelisiniz, aksi halde fevri davranışlarınız yüzünden geri dönüşü olmayan sözler sarf ettiğiniz, çok fazla incinip, incittiğiniz bir dönem olabilir. Bu nedenden dolayı çevrenizdekilerle özellikle de partnerinizle, akraba ve kardeşlerinizle iletişiminize çok dikkat etmeniz gerekebilir.

 

Sevgili Yengeçler aşk hayatınız bu ay her zamankinden daha fazla inişli çıkışlı bir hal alabilir. Partnerinizle alakalı sizi üzecek bir o kadar da şoka sokacak farklı durumların ortaya çıktığı sorunlar yaşanabilir. Bu dönemi sorunsuz atlatabilen Yengeçlerin ilişkileri ay sonu gibi normale dönebilir. Eğer ki bu süreci atlatmakta zorlanırsanız ilişkinizdeki bu iniş ve çıkışlar 1 ay kadar sürebilir. Evli Yengeçlerin kendi aileleriyle alakalı sorunları ilişkilerine yansıyabilir ve bundan dolayıda sorunlar yaşanabilir. Size tavsiyem bu dönem içerisinde sağduyulu olmaya ve soğukkanlılığınızı korumaya çalışın. Özel hayatlarında yalnız olan Yengeçlerin yalnızlığı Şubat sonu gibi güzel bir aşkla son bulabilir. Özellikle de 26, 27 ve 28 Şubat gibi yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

İş ve parasal açıdan 14 Şubat ve sonrası şanslı, 1, 2, 7 ve 10 Şubat’ta şanssız günleriniz olabilir. Aşk hayatınızda ise Şubat’ın ilk günlerinden tutunda 24 ve 25 Şubat’a kadar şanssız bir sürecin içinde olabilirsiniz. Fakat 26 Şubat ve sonrasında aşk hayatınızdaki bu şanssızlık yerini şansa bırakabilir.

 

Sağlık açısından da migren, kolesterol, ödem, sindirim sistemi, ve kadınsal sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerin sağlığını ihmal etmemesi gereken bir dönem. Özellikle de kadınsal sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerin bu rahatsızlıkları tekrar ortaya çıkabilir.

 

Mart ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Şubat diliyor, şimdiden 14 Şubat sevgililer gününüzü kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir