Sevgili Yengeçler, 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması meydana gelecek ve 3 gün sonra da 13 Mayıs’da Ay, Yengeç burcuna girecek. Ayrıca 25 Mayıs’da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bu 3 Astrolojik döngü sizleri olumlu ve olumsuz yönde etkileyecek. Fakat bu döngülerin sizi diğer burçlar kadar etkilemeyeceğini söyleyebiliriz. Geride bıraktığımız 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması sizi fazlasıyla germişti. Bu gerginlik tam geçti derken bu ay yaşanacak 2 tutulma sizi tekrar etkisi altına alacak. 1, 4, 7, 18, 19, 28 ve 31 Mayıs şanslı, 9, 10, 11, 12, 24, 25, 26 ve 27 Mayıs’da şanssız günleriniz diyebilirim. Sizlere her açıdan bu şanslı günleri iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

 

1 ile 7 Mayıs arası iş hayatınız oldukça hareketli geçecek ve olumlu gelişmeler birbiri ardına yaşanacak. Bu tarihler arasında elinizi geçecek paraları iyi bir şekilde değerlendirerek ödemelerinizi zorlanmadan yapabilirsiniz. Keza 7 Mayıs itibariyle iş hayatınızdaki bu hareketli günler yerini durağan bir döneme bırakabilir, çünkü 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması sizleri 2 gün önceden etkisi altına alacak ve bu tutulmanın burcunuz üzerindeki etkisi 13 Mayıs’a kadar devam edecek. Güneş tutulmasının etkisinden kurtulduğunuz gün yani 13 Mayıs’da Ay, burcunuza giriş yapacak. Bu durumda sıkıntınızın birinin bitmeden, diğerinin başlamasına neden olabilir. Onun içinse 7 ile 13 Mayıs tarihleri arasında önemli kararlar almayın yada daha önceden almış olduğunuz kararları bu tarihlerde uygulamaya koymayın. Aksi halde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

 

Mayıs ayı, tayin, atama veya terfi etmeyi bekleyen memur ve amirlerle, işinde yükselmeyi bekleyen çalışanların bu amaçlarına ulaştıkları bir dönem olabilir. Özellikle öğrenci Yengeçlerin başarılı oldukları bir süreç olabilir, sınav veya mülakatlarında güzel bir başarı elde edebilirler. Kısacası toparlamak gerekirse 1 ile 7 Mayıs arası işleriniz oldukça hareketli olacak, 7 ile 13 Mayıs arası Güneş tutulmasının etkisi altında olacağınız için iş hayatınızda durağan bir dönem söz konusu olacak. 13 Mayıs’da Ay’ın Yengeç burcuna girmesiyle 4-5 gün sürecek yeni bir durağan dönem daha yaşanacak. 19 Mayıs itibariyle bu durağan dönem tekrar hareketlenecek, iş hayatınızdaki bu hareketlilik 23 Mayıs’a kadar devam edecek. 23 Mayıs itibariyle tekrardan sıkıntılı bir dönem başlayacak, çünkü 25 Mayıs’da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmanın etkisinden 28 Mayıs itibariyle kurtulacaksınız ve 29, 30 ve 31 Mayıs’da iş hayatınızla ilgili her şey normal seyrine dönecek.

 

Kısacası bu ay inişli çıkışlı bir dönem yaşanabilir. Özellikle işsiz Yengeçler 1 ile 7 Mayıs tarihleri arasındaki günleri iyi değerlendirerek, güzel bir iş sahibi olabilirler. Eğer bu günlerde bir iş başlangıcı yapamazsanız ay sonuna kadar iş sahibi olmanız biraz zor diyebilirim. Yukarıda belirttiğim şanslı günlerde satılık veya kiralık mülkünüze talip olan alıcı müşteriler kapınızı çalabilir. Ayrıca yukarıda belirttiğim şanssız günlerinizde iş arkadaşlarınız, müşterileriniz veya ortaklarınızla sorun yaşamamaya özen göstermelisiniz. Ay sonu parlak fikirler ortaya koyabilir, işinizi büyütmek yönünde ciddi adımlar atabilirsiniz.

 

Aşk hayatınızla ilgili olarak kendi içinizde çelişkiler yaşayabilir, neyi nasıl yapacağınız konusunda bir bocalama içine girebilirsiniz. Böyle bir durum karşısında olayları akışa bırakmanızı tavsiye ederim. Özellikle Mayıs sonu gibi aşk hayatınızla ilgili her şey netlik kazanacak. Bu süreçte ailelerinizin tanışması gündeme gelebilir, evlilik yolunda ilk adımlar atılabilir. Böylecede kendi içinizde yaşadığınız çelişkilerden kurtulup, rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu ay anaç yönünüz çok fazla ortaya çıkacak bu nedenle, çocuklarınız varsa onlara karşı her zamankinden daha çok düşkün olabilirsiniz. Eğer çocuğunuz yoksada biran önce çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Mayıs ortaları gibi ani bir kararla tatile çıkabilirsiniz. Bu tatilde size her anlamda iyi gelebilir.

 

Uzun zamandır bitirmeyi düşündüğünüz, fakat bir türlü bitiremediğiniz sorunlu bir ilişkiniz yada problemli bir evliliğiniz var ise, bu sorunlu ilişkiyi veya problemli evliliği biranda bitirebilirsiniz, çünkü bu ay Yengeçlerin aşk hayatında taşlar yerine oturacak. Onun içinse bitmesi gereken problemli ilişkiler bitecek, ciddi bir sorun yaşanmayan ilişkilerde resmiyet kazanacak. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması, Aslan burcu gibi Ateş gurubu burçlarla sorun yaşamanıza neden olabilir. Eğer partnerinizin burcu ateş gurubu ise 9, 10, 11 ve 12 Mayıs’da onunla sorun yaşamamaya özen göstermelisiniz. 13 Mayıs’da Ay, Yengeç burcuna girecek bu nedenle 12, 13, 14 ve 15 Mayıs’da da sinirli ve gergin olabilirsiniz. Bu gerginliğinizin ilişkinize zarar vermemesi için yaşanması muhtemel sorunlar karşısında sağduyulu olmanızda fayda var. Keza aynı şeyler 25 Mayıs’da da yaşanabilir, çünkü 25 Mayıs’da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek.

 

Kadın hastalıklarıyla ilgili sağlık sorunu olan bayan Yengeçlerin bu sağlık sorunları tekrar ortaya çıkabilir. Strese dayalı sağlık sorunlarıyla, tansiyon, panik atak, migren ve böbrekleriyle ilgili sağlık problemleri yaşayan Yengeçlerin sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar görüyorum. Bunların dışında ciddi bir sağlık probleminiz yoksa genel anlamıyla sağlığınızın iyi olacağını söyleyebiliriz.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir