Sevgili Yengeçler, 4 Mart’ta Mars’ın etkisine gireceksiniz, buna ek olarak birde 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar sürecek olan Merkür gerilemesini de katacak olursak bu ay sizi inişli çıkışlı bir iş hayatı bekliyor diyebiliriz. Mart’ın ilk 3 günü hareketli bir iş hayatınızın olsa bile 4 Mart’ta Mars’ın etkisine girmeniz bu hareketliliğin yerini durağan bir döneme bırakması söz konusu olabilir. 4 ile 17 Mart tarihleri arasında ödemelerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yine bu tarih aralığı umduğunuzu bulamadığınız, kazancınızın beklentilerinizin altında olduğu, verimsiz bir dönem olabilir. Size bu konuda en önemli tavsiyem tutumlu olmanız ve elinize geçen her parayla ödemelerinizi yapıp borçlarınızı aksatmamanız olacaktır. Özellikle 17 Mart’a kadar işlerinizle ilgili ciddi kararlar almamalı, aldığınız kararları uygulamamalı, sözleşme, anlaşma, çek, senet v.s gibi evraklara imza atmamalısınız. 17 Mart’ta Merkür gerilemesinin sona ermesi ve 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna girmesiyle işleriniz normale dönebilir.

 

Bekar ve yalnız Yengeçler bu ay kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Çünkü Mars, Plüton’un ters açısıyla beraber, güzel Venüs’ün hayalci Neptün ile birleşmesi yüzünden ne tarafa gideceğinizi şaşırabilirsiniz. Macera dolu, adrenalini yüksek, yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Evli veya ilişkisi olan Yengeçler, 4 Mart’ta Mars’ın etkisine giriyorsunuz, bu nedenle duygularınız daha çok ön planda olacak. Özellikle cinsel duygularınızın doruğa ulaşmasıyla birlikte partnerinizle aşkınızı tazeleyip, doyum noktasına ulaşabilirsiniz. 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’ta sona erecek olan Merkür gerilemesi, 17 Mart itibariyle suskun, durgun, gergin ve içine kapanık bir hal almanıza sebep olacak. Gergin olmanız çevrenizdekilerle bir takım tartışmalar yaşamanıza neden olabilir. Fakat 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna girmesiyle bu gerginliğiniz yerini daha duygusal ve alıngan olduğunuz bir döneme bırakabilir. Bundan dolayıda ay sonuna kadar duygularınız karmaşık bir hal alabilir ve sürekli geçmişi irdeleyebilirsiniz. Bu durumunuzda ilişkinize zarar verebilir. Mart’ın son günleri partnerinizin sürpriz teklifleri ve tatil planları yapmanız biraz olsun sizi bu ruh halinden uzaklaştırabilir. Bir kısım Yengeçler ay sonu evlilik teklifi alabilir yaza evlilik planları yapabilirler.

 

Strese dayalı sağlık sorunu olan Yengeçlerin sağlığına daha dikkat etmeleri gerekebilir. Kilo sorunu olan Yengeçlerin rejime devam ederek iyi bir diyet programı ve sıkı bir yürüyüşle fazla kilolarından kurtulması içinde doğru bir zaman. Kolesterol, tansiyon, ödem ve guatr gibi sağlık sorunu olan Yengeçlerin sağlığına dikkat edip doktora gitmelerinde yarar var.

 

Nisan ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mart ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir