Sevgili Yengeçler, geride bıraktığımız son 2 ayda, 1 Güneş, 2’de Ay tutulması meydana geldi. Söz konusu tutulmaların ilki 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulmasıydı. Bu tutulmadan 15 gün sonra 10 Mayıs’da Boğa burcu Güneş tutulması, Güneş tutulmasından 15 gün sonrada 25 Mayıs’da Yay burcunda Ay tutulması meydana geldi. Bahsi geçen bu 3 tutulma diğer burçları olduğu gibi sizleri de olumlu ve olumsuz yönde etkiledi. Söz konusu bu 3 tutulma etkisini yavaş yavaş yitiriyor. Fakat bu etkinin tamamen geçmesi 4 aylık bir süreci kapsıyor.

 

Haziran’ın ilk haftası iş hayatınıza durağan bir dönem hakim olacak. 9 haziran’da Ay, Yengeç burcunda girecek. Bu nedenle iş hayatınızda hareketli ve verimli bir dönem başlayacak. Ödemelerinizi yapmakta zorlanmayacağınız, şansınızın son derece açık olduğu bir süreç olacak. Tayin olmayı ve atanmayı bekleyen Yengeçler için olumlu ve sürpriz gelişmeler yolda. Bu dönem iş kurmanız veya işinizi büyütmeniz açısından da oldukça doğru bir zaman. Ayrıca işsiz Yengeçlerin iş sahibi olabilecekleri bir dönem. Bu süreçte mülk alma düşüncenizi eyleme dönüştürebilirsiniz. Taşınmak içinde ileriye yönelik planlar yapabilirsiniz. Ayrıca bu dönem öğrenci Yengeçler içinde başarıyı temsil ediyor. Bu süreçte öğrenci Yengeçler ileriye yönelik eğitim planları yapabilirler. 7, 9, 15, 19, 24 ve 27 Haziran şanslı, 3, 8, 17, 22 ve 29 Haziran’da şanssız günleriniz.

 

Venüs ve Güneş 12-13 Haziran’da Uranüs’ü, 13-14 Haziran’da da Neptün’ü etkisi altına alacak. İşte tam bu tarihlerde hem iş hayatınızla hemde aşk hayatınızla ilgili canınızı sıkacak olaylar yaşanabilir. Fakat endişelenmeyin bu 2-3 günlük geçici bir süreç. 19 Haziran’da Merkür’ün geri çekilmesi sona eriyor ve 20 Haziran’da da Güneş sizin burcunuza giriyor. Bu nedenle aşk ve iş hayatınız oldukça renklenecek, enerjiniz adeta tavan yapacak. Bugüne kadar olmasını istediğin fakat bir türlü başaramadığınız her şeyi bu tarihte başarmanız söz konusu. Kısacası bu ay size moral olacak, hem iş hemde aşk hayatınızla ilgili bir çok konuda ciddi kararlar alıp bu kararları uygulamaya koyacaksınız. Haziran’da bugüne kadarki endişelerinizin yersiz olduğunun farkına varacak, kendinizi hem maddi hemde manevi açıdan toparlayacaksınız.

 

9 Haziran’da Ay, 20 Haziran’da da Güneş burcunuza girecek. Bu 2 astrolojik döngü arasındaki 11 günlük süreçte hayatınızda çok şey değişecek. Her şeyden önce yersiz endişelerinizden kurtulacaksınız. İlişkiniz resmiyet kazanacak, aile bireylerinin tanışması, ilişkinizle ilgili ileriye yönelik kararların alınması, nişan ve düğün tarihinin belirlenmesi gibi durumlar söz konusu olacak. Sorunlu bir ilişkiniz yada problemli bir evliliğiniz var ise aile büyüklerinin araya girmesiyle ilişkinizi yada evliliğinizi kurtarabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte çocuklara karşı olan sempatiniz daha çok ön plana çıkacak, bu nedenle çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu 11 günlük şanslı dönemi çok iyi değerlendirmenizi sizlere tavsiye ederim. Bekar ve yalnız Yengeçler, bu dönemde ciddi bir aşkın kapılarını aralayabilirler.

 

Uzaktaki yakınlarınızın sizi ziyaret etmesi söz konusu. Bu yakınlarınızla birlikte kısa süreli gezi veya bir kaç günlük tatil yapabilirsiniz. Ayrıca bu geziler sırasında uzun zamandır görmediğiniz bir çok yakınınızla bir araya gelebilirsiniz. Venüs ve Güneş 12-13 Haziran’da Uranüs’ü, 13-14 Haziran’da da Neptün’ü etkisi altına alacak. Bu nedenle çocuk sahibi olan Yengeçler bu 2-3 günlük dönemde çocuklarıyla ilgili iletişim sorunu yaşayabilirler. Böyle bir durum karşısında çocuğunuz yerine kendinizi koyarak onları daha iyi anlayabilirsiniz. Onların geleceğini şekillendirmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir