Burcunuzun 4. Evi olan ev ve aile eviniz bu ay oldukça hareketli. Bu nedenle aile ilişkilerinde denge sağlanacak. Uzun süredir söyleyemediklerinizi tek tek dile getireceksiniz ve anlaşıldığınızın farkına varacaksınız. 3 Eylül’de Güneş’in Satürn ile kavuşumu aile bağlarınızı güçlendirecek ve ailenizden hiç görmediğiniz kadar maddi manevi destek göreceksiniz. 8 Eylül’de Satürn ile Jüpiter uyumlu bir açı oluşturacak. Bu nedenle kendinize olan güveninizi tekrar kazanacaksınız ve hiç olmadığınız kadar enerjik olacaksınız.

 

Kişisel gezegeniniz 7 ile 9 Eylül’de Jüpiter’le dik bir açı yapacak ve Burcunuzun 7. Evinde bulunan Oğlak burcuna hareket edecek. Söz konusu bu Astrolojik döngü sayesinde negatif düşünceleri bir kenara bırakacak ve adeta arınacaksınız. Eylül’de yaşanacak gezegen hareketleri, hem fiziksel hemde psikolojik olarak kendinizi toparlamanız için gerekli olan fırsatı sizi fazlasıyla verecek.

 

7 ile 14 Eylül tarihleri arasında iş hayatınız hiç olmadığı kadar hareketlenecek. 12 Eylül’de Güneş’in ve Uranüs’ün etkisiyle yeni atılımlar yapacak ve farklı projeleri hayata geçireceksiniz. Söz konusu bu projeler size, uzun vadeli getiri sağlayacak ve kariyer yapmanıza vesile olacak. 7 ile 14 Eylül tarihleri arasındaki 7 günlük verimli dönemi çok iyi değerlendirerek üzerinizdeki maddi yükü hafifletebilirsiniz. Keza bu tarihler şansınızın olumlu yönde döneceği ve köklü değişikliklerin gündeme geleceği bir süreç olacak. Bu süreç işinizi büyütmek, müşteri çevrenizi genişletmek açısından da oldukça şanlı olduğunuz bir dönem.

 

Neptün’ün 17 Eylül’de Venüs’le 21 Eylül’de de Mars’la yapacağı 120 derecelik açı ay sonunu da rahat geçirmenize vesile olacak. Kısacası yılda bir yaşanan bazı Astrolojik döngüler, bu ay sizin burcunuzda gerçekleşecek ve sizi şanslı kılacak, köklü değişikliklere güzel ve olumlu gelişmelere neden olacak. Bu nedenle aşk ve iş hayatınızla ilgili uzun zamandır sizi yoran sorunlar yerini çözüme bırakacak. Bu şanslı ayı iyi değerlendirerek ilişkinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bazı Yengeçlerin ilişkilerinde nişan veya düğün gündeme gelebilir.

 

Evli Yengeçler, geçmişe dair korkularınızı yeneceksiniz. Sorumluluklarınızın bilincine varıp kendinizi geleceğe hazırlayacaksınız. Çocuklara karşı daha hassas olacağınız bir dönem. Bu nedenle Eylül’de ailenizle, eşinizle ve çocuklarınızla daha çok ilgileneceksiniz. Sahiplenme iç gücünüz daha çok ön planda olacak. 26 Eylül’de Ay, Yengeç burcunda olacak. Bu nedenle Ay’ın etkisi altında kalarak hırçınlaşacak ve kendi içinize kapacaksınız. Bu içe kapanma 27 Eylül’de sona erecek, söz konusu bu bir günlük duraksamanın ardından enerjiniz yükselecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir