Sağlık temalarınızın sizi zorlayacağı önemli dönemler karşınıza çıkmaya başlıyor. Altıncı eviniz bu anlamda önem kazanmakta. Aşırı çalışmanız gereken günler, bu yıl sizi sağlık konusunda zorlayacaktır. İş ortamında iyimser yanlarınıza rağmen bazı engellerle karşılaşacaksınız. 21-24 Ekim tarihlerinde Mars/Neptün etkisi altında olacaksınız. En çok endişeli ve yetersiz olduğunuz günler bunlar. Bazı belirsizlikler ve nedenini bilemediğiniz gelişmeler sizi korkutabilir.

 

Bedensel zayıflıklarınız bu günlerde dikkat çekecektir. 28 Ekim-8 Aralık tarihleri arasında ise Mars altıncı evinizde size zorluklar taşımaya başlıyor. Son derece yoğun ve yorucu olacak bu tempo, sizi sağlık konularında dikkatli olmaya itecek. Beraber çalıştığınız kişilerin sorumsuzluğu sizi yıpratabilir. 12-14 Kasım’daki Mars/Satürn etkisi, ile çok fazla sorumluluk alabilir ve zayıf düşebilirsiniz. Zira enerjinizin bloke olabileceği günler geçireceksiniz. Sağlık temaları bu dönemde sizi daha temkinli olmaya itebilir.

 

Fedakar ve verici yanlarınızı zorlayan iş konuları ağırlaşmaya başlayacak. Bu günlerde sağlık kontrollerinizi ihmal etmekten kaçınmalısınız. Aynı zamanda altınızda çalışan kişilerin yaratacağı sorunlar sizde endişelerle gelen sorunlara işaret etmekte. 1-3 Aralık, Mars/Uranüs etkisi ile en kritik günler olarak görünüyor. Tansiyon problemleriniz öne çıkabilir. İşte kaza risklerine karşı ise daha temkinli olmanız gerekmekte. Bu arada 22 Kasım-22 Aralık arasında ise Güneş bu evde ilerlemekte olacak. Daha çok çalışmak ve fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Üzerinizdeki yüklerin arttığı bu dönem yorgunluklar ve stres size aşırı yemek yemekten kaynaklanan kilo alma riski getirebilir. Hizmet gerektiren konularda ise gerginlikler ve hassasiyetler kırılgan yanlarınızı zorlayacaktır. Son derece dayanıksız ve güçsüz olabilirsiniz. 17-18 Aralık’taki Güneş/Uranüs günlerinde ise sizi kışkırtan ve işe ait konularda sizi asi kılan gelişmeler var. Dayanıklılığınızı test eden durumları, iyimserliğinizle aşabilirsiniz. Bütün bu önemli süreçler, sizin zayıf yanlarınızı tetikleyen sağlık risklerinizi ortaya çıkarabilir. Artık kendinize karşı özenli ve korumacı davranabilmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir