Kariyer hayatınızda önemli değişiklikler; 28 Mayıs’ta, Uranüs’ün kariyer evinize geçmesi ile kendini göstermeye başlıyor. Ani ve sarsıcı yanları karşısında sağlam durmalısınız. Sizin öngörmediğiniz değişiklikler bu dönemde karşınıza çıkabilir. Pek çok alanda sürpriz söz konusu. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Şartların eskisi gibi gitmeyeceğini idrak etmelisiniz. Kariyerinize yönelik planlarınızın yön değiştirdiğine şahit olabilirsiniz.

 

İş hayatınızı etkileyecek, farklı bir kariyer planı yapmak zorundasınız. Bu şartların getireceği yenilenme ve bilinçli olma durumu sizi harekete geçirebilir. İçine girdiğiniz şartlar üstlerle olan ilişkilerinizde gerginlikler yaşatabilir. Son derece yapıcı ve yeni olana yakın durmalısınız. Yenilikten korkmak sizi oldukça geciktirebilir. Tam tersine daha cesur adımlar alabilmelisiniz. Bu durum hayat yönünüzü farklı biçimde ele alabileceğiniz bir şans olacaktır.

 

Süregelen şartları geride bırakmak size pek çok gelişimi beraberinde getirebilir, ki bu süreçte daha özgür kararlar almanız gerekecek. İş hayatında daha bireysel bir noktada durmak sizi aydınlatacaktır. Zira toplum önündeki duruşunuzun ani bir değişimle dikkat çekmesi gerekiyor. İşinizi ve kariyerinizi daha kararlı biçimde sorgulama dönemi de olacaktır. Bu sayede karşınıza çıkan yeniliklere adapte olabilirsiniz. Aynı zamanda Satürn sizi dördüncü evinizde oyalamaya başlamıştı. Asıl kariyer konuları bu noktada sizi yeni temeller atmaya itecektir. Daha sağlam ve uzun vadeli planları Satürn’ün zorlamaları ile yapacaksınız.

 

Bir taraftan bağımsız adımlar, diğer taraftan daha somut ilerleme isteği sizi sıkıştıracaktır. Üzerinizdeki baskılar bu dönemde çok artabilir. Oysa Satürn sizi pek çok konuda eğitip kişisel olarak geliştirdi. Bu donanımları hayat yönünüzü bulmak için kullanmak durumundasınız. 6 Haziran-7 Temmuz tarihlerinde, Jüpiter/Uranüs etkisiyle işte önemli ilerlemeler ve iyimserlikler söz konusu. Kısa vadede sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu dönem üstlerle ilişkiler olumlu gelişebilir. Onların desteği ile moral bulabilirsiniz. İş hayatında daha rahat para kazançları 15 Haziran-11 Temmuz tarihlerinde öne çıkmakta.

 

Venüs/Jüpiter ve Venüs/Uranüs ilişkisi, işten ve üstlerden gelecek para şanslarına işaret etmekte. Kişisel olarak çok şey yapabilirsiniz. Kazançlarınızı anırabileceğiniz fırsatlar olabilir. Daha fazla çalışmak ve işle ilgili konular ve odaklanma bu süreçte kolay olacak. Aynı zamanda 25-27 Haziran tarihlerinde maddi olarak size destek verecek olanaklar öne çıkacak. İş hayatında bazı problemlerin ise sizi zorlamaya başladığı zamanlar olacak. Mars’ın ikinci evinizde ve Aslan’da geri gittiği süreler dikkat çekecek.

 

1 Ocak -l0 Mart tarihleri işlerinizin, para kazanma gücünüzün zorlandığı bir dönem olabilir. Özellikle ekstra harcamalarınızı kontrol altına almanız gerekmekte. Elinizdeki işleri tamamlamak için çok fazla efor sarf edeceksiniz. Bu sürede sonuç almanız ve ilerlemeniz zor görünüyor. Çalışma kapasitenizi ve yeteneklerinizi öne çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Daha fazla kazanç elde etmek ise zor olacağa benziyor. Beklediğiniz paralarda ise bazı terslikler olabilir. Özellikle işten gelecek maddi destekleri bulamayabilirsiniz.

 

Çabalarınızın karşılığını bu dönemde almanız zorlaşacak. İşle ya da parayla alakalı bir konu, işte gururunuzu inciten durumları öne çıkarabilir. Bu dönemde akılcı davranmalısınız. Aşırı duygusal kararlar ve tepkiler size zarar verecektir. Giderlerinizi ise bu tarihlerde kontrol etmeniz gerekiyor. Aşırı harcamalarınız artabilir. Sizin planlarınız dışında masraflar öne çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir