Yakın çevrenizde küçük sevinçlerin büyük mutluluklar gibi yaşanması genellikle sizden kaynaklanıyor. İçinizdeki yaşama coşkusu engel tanımıyor. Hayatınızdaki bazı tatminsizlikler ve onlarla ilgili beklentilerinizde kapadığınız umuda yönelik kapılar, size bir ermişin esnekliğini kazandırmış gibi. Küçük mutlulukları son damlasına kadar değerlendirme uzmanı olmuşsunuz. Duygularınız sizi sarsıyor ve planlarınızı değiştiriyor. Buna alışık olmadığınızı düşünüyor ve zaman zaman da korkuyorsunuz.

 

Aşk Sevgilinizi bazı kötü alışkanlıklarınızı onaylaması için adeta zorluyorsunuz. Büyük bir kararlılıkla savunmanız, onları iyi alışkanlıklar haline getiremiyor. Birbirinize karşı daha anlayışlı olmanız gereken günler.

 

İş Hayatı Zor günler geçiriyorsunuz. İş hayatınıza durağan bir dönem hakim. Fakat önümüzdeki günlerde iş hayatınız hareketlenecek. Umudunuzu yitirmeyin ve işinizi ihmal etmeyin.

 

Ekonomi Bu aralar bir karar vermeniz gerekiyor. Bu kararın sonucu size olumsuz puanlar yazabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve birikim yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir