Sevgili Yaylar, 2 Temmuz’da Venüs, Jüpiter’in karşısında konumlanacak ve işiniz kolaylaşacak. 10 Temmuz’da da Merkür, Plüton’un karşısında gergin bir şekilde konumlanacak ve 18 Temmuz’da Ay, Yay burcunda olacak. Bütün bu Astrolojik döngüler nedeniyle bu ay finansal açıdan, elinize çok fazla fırsat geçecek fakat sürekli para harcamak isteyeceksiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmanızı, elinize geçen parayı da iyi değerlendirmelisiniz.

 

2 Temmuz’da Venüs, Jüpiter’in karşısında konumlanırken, 10 Temmuz’da da Merkür, Plüton’un karşısında gergin bir şekilde konumlanacak. Bu nedenle 2 ile 1o Temmuz tarihleri arasında iş hayatınız oldukça hareketlenecek. Uzun süredir hayata geçirmek istediğiniz fakat bir türlü başaramadığınız projeleri bu dönemde hayata geçirebilirsiniz. Bu dönemde parasal beklentileriniz olumlu yönde sonuçlanacak ve sizi maddi açıdan rahatlatacak. 2 ile 10 Temmuz tarihleri arasında şansınız açık olacak fakat Merkür’ün 10 Temmuz’da Plüton’un karşısında gergin bir şekilde konumlanmasından dolayı bu şanlı günler yerini durağan bir döneme bırakacak. Bu durağan dönem 18 Temmuz’a kadar devam edebilir. Fakat 18 Temmuz’da Ay, Yay burcuna girecek ve iş hayatınız normal seyrine dönecek.

 

Güneş 9 Temmuz’da Jüpiter’in karşısında konumlanacak. Bu nedenle yaratıcı fikirleriniz daha fazla ön plana çıkacak. Ürettiğiniz yeni projeler, maddi manevi destek bulacak. Söz konusu bu projeleri hayata geçirecek. Bu dönem öğrenci Yaylar içinde başarıyı işaret ediyor. Mülk almanız yada satmanız açısından da oldukça doğru bir zaman. Bu süreçte işinizi büyütmeyi planlayabilirsiniz. İşsiz Yayların iş sahibi olabilmeleri içinde oldukça şanslı bir dönem.

 

2 Temmuz’daki Yeni Ay, burcunuzun 8. evinize düşecek, bu nedenle kendinizi ifade etmekte zorlanacaksınız. Duygusal bir karmaşa içinde ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. Bu durum sizi fazlasıyla gerecek ve partnerinize karşı tavır takınmanıza neden olacak. Partnerinizin sizi anlamadığını düşündüğünüzden belkide ilişkinizi bitirmeye kalkacaksınız. Bu dönemde yaşanması muhtemel olayları büyütmemeniz halinde, her şey kendiliğinden yoluna girecek. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda fevri davranışlardan kaçınmanızı sizlere tavsiye ediyorum, çünkü ilişkiniz 9 ile 18 Temmuz tarihleri arasında ciddi bir boyut kazanacak ve ileriye yönelik adımlar atılacak.

 

Mars 26 Temmuz’da Jüpiter’le bir üçgen oluşturacak. Bu nedenle kendinize olan güveniniz artacak. Aşılması imkansız görülen sorunlarla bile başa çıkarak, her şeyin üstesinden gelmeyi öğreneceksiniz. Evli Yaylar, 9 ile 18 Temmuz tarihleri arasında evliliklerini renklendirecek girişimlerde bulunacaklar. Yapacağınız jestler sayesinde eşinizin gönlünü bir kez daha fethedeceksiniz. Bu dönemde eşinizle birlikte çocuk yapma kararı alabilirsiniz. 18 ile 26 Temmuz tarihleri arasında kısa süreli geziler planlayabilir veya bir kaç günlüğüne tatile çıkabilirsiniz. Bu süreçte anne, baba, kardeş ve çocuklarınızla olan iletişiminiz güçlenecek. Onlara karşı kendinizi dahada sorumlu hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir