Sevgili Yaylar 23 Şubat itibariyle Mars gezegeninin 4. evinize girmesiyle aile bireyleriyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Size bu tarihlerde sabırlı ve sağduyulu olmanızı tavsiye ederim. 1 ile 8 Şubat tarihleri arası iş hayatınızda iyi ve olumlu gelişmeler olabilir. Bu tarihler arasında işsiz olan Yayların eline geçen iş fırsatlarını iyi değerlendirmesi halinde yeni bir iş sahibi olmaları söz konusu. Ayrıca 1 ile 8 Şubat tarihleri arasında para beklentileri olan Yaylarında bu beklentileri olumlu sonuçlanabilir. Çalışan Yaylar içinde bu tarih aralığı şanslı ve başarılı oldukları bir dönem olabilir. Yine tarih aralığı öğrenci Yaylar içinde başarı anlamına geliyor. 10 Şubat itibariyle bu şanslı dönem yerini şanssız ve sıkıntılı bir sürece bırakabilir, çünkü 10 Şubat’tan sonra para gezegeninizin geri çekilme hareketi maddi ve iş sıkıntılarını da beraberinde getirebilir. Onun içinse 1 ile 8 Şubat tarihleri arasında elinize geçen her iş fırsatını çok iyi değerlendirmelisiniz.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak 8 ile 21 Şubat tarihleri arasında ilişkinizde inişler ve çıkışlar yaşanmasına sebep olabilir. Siz bu tarihler arasında dengeyi çok iyi sağlamak zorundasınız. Keza bu tarih aralığında partnerinizle bir gün iyi bir gün kötü olabilirsiniz. Bu ani iniş çıkışlarda her iki tarafın canını fazlasıyla sıkabilir ve birbirinize aniden patlayabilir. 8 ile 21 Şubat tarihleri arasında aşk hayatınızdaki dengeyi çok iyi korumalısınız, aksi halde ilişkinizde çok ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Fakat 21 Şubat itibariyle ilişkinizde daha çok duygularınızın uyumu ön plana çıkabilir. Kısacası 21 Şubat’tan itibaren ilişkinizi mantık ve uyum çerçevesinde ele alabilir, birlikteliğinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Keza 21 Şubat itibariyle bu inişli çıkışlı dönem yerini durulmaya bırakacak. Ayrıca 21 Şubat itibariyle aralarındaki bu sorunu çözen ve çocuk sahibi olmak isteyen Yaylarda bu doğrultuda karar verip çocuk yapabilirler.

 

İş hayatınız açısından 1 ile 8 Şubat tarihleri arası şanslı, 10 ile 23 Şubat arası şanssız olduğunuz bir dönem diyebilirim. Aşk hayatınız açısından konuyu ele alacak olursak 8 ile 21 Şubat tarihleri arası şanssız, 22 ile 27 Şubat arası şanslı olduğunuz bir süreç olabilir.

 

Strese dayalı sağlık sorunları olan Yaylar Şubat ayında sağlığınıza kesinlikle dikkat etmelisiniz. Keza bu dönem için yukarıda belirttiğim nedenlerden dolayı ruhsal açıdan oldukça yorgun düşebilirsiniz. Şeker, tansiyon, migren, kalp ve mideleriyle ilgili sağlık sorunu olan Yaylarında bu dönem içinde stresten uzak durmalarını tavsiye ediyorum.

 

Mart ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir Şubat diliyor, şimdiden 14 Şubat sevgililer gününüzü kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir