Sevgili Yaylar, 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması meydana gelecek. En önemlisi de 25 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Geçtiğimiz 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulmasının burcunuz üstündeki etkisi geçmeden peş peşe gelecek bu 2 tutulma sizler için çok önemli. Özellikle 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması sizi fazlasıyla etkileyecek diyebilirim. Bundan dolayıda Mayıs ayının 4. haftası fazlasıyla gergin olabilirsiniz. 1, 2, 3, 7, 15, 17, 19 ve 22 Mayıs şanslı, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 23, 24, 25, 26 ve 27 Mayıs’da şanssız günleriniz diyebilirim. Özellikle 27 Kasım doğumlu Yaylar, 25 Mayıs’da meydana gelecek Ay tutulmasından çok fazla etkilenecekler.

 

Geride bıraktığımız Nisan ayı beklentilerinizi karşılamadı ve ödemelerinizi yapmakta çok fazla zorlandınız. Özellikle 25 Nisan’da meydana gelen Ay tutulması itibariyle iş hayatınıza durağan bir hal hakim oldu ve bir çok işiniz aksadı hatta Mayıs’a sarktı. İşte bu veya buna benzer sorunlarınızı Mayıs’ın ilk 3 gününde çözemezseniz bu sorunların çözülmesi Mayıs’ın 2. haftasına sarkabilir. Sizlere tavsiyem yukarıda belirttiğim şanslı günlerinizi çok iyi değerlendirin ve bu şanslı günlerde kazanacağınız her kuruşu borcunuza yatırın. Eğer bu şanslı günleri iyi değerlendiremezseniz, Mayıs’ın 3. ve 4. haftasında canınızı fazlasıyla sıkacak maddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde gereksiz harcamalardan kesinlikle kaçınmalısınız. Özellikle de Nisan ayında yapamadığınız ödemelerinizi Mayıs’a ötelediyseniz, adımlarınızı çok dikkatli atmalısınız.

 

1, 2, 3 ve 7 Mayıs iş anlaşmaları, sözleşmeler ve yeni projeler açısından oldukça şanslı olduğunuz günler. Bu günler işinizle ilgili aldığınız önemli kararları uygulamaya koymanız açısından da oldukça doğru bir zaman. Ayrıca bu tarihler işsiz Yaylar için yeni iş fırsatlarını gündeme getirebilir. İşsiz Yaylar söz konusu bu fırsatı iyi değerlendirebilirlerse, sürpriz bir şekilde iş sahibi olabilirler. Uzun süredir satamadığınız bir mülkünüz var ise bu tarihlerde alıcı müşteriler kapınızı çalabilir. Mayıs’ın 2. ve 4. haftası Amir ve memurların üstleriyle, patronların çalışanlarıyla, ortaklarında birbirleriyle can sıkıcı sorunlar yaşaması söz konusu olabilir. Böyle bir durumda haklı iken haksız duruma düşmek istemiyorsanız yaşanması muhtemel sorunlar karşısında sağduyulu olmalısınız. Tayin, atama veya işinde yükseliş bekleyen Yaylar, Mayıs’ın 1. ve 3. haftasında bu yönde olumlu haberler alabilir. Ayrıca bu tarihler sınavı veya mülakatı olan Yaylar içinde başarıyı temsil ediyor.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak, 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması ile 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulmasından en çok 27 Kasım doğumlu Yaylar olumsuz yönde etkilenecek. Birbiri ardına yaşanacak bu 2 tutulma ilişkileri fazlasıyla yıpratabilir. Uzun zamandır bitirmeyi düşündüğünüz fakat bir türlü bitiremediğiniz bir ilişkiniz varsa bu ilişkiye nokta koymak açısından oldukça doğru bir zaman olduğunu söyleyebilirim. Bahsi geçen bu 2 tutulma problemleri ilişkilerin iyice içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olabilir. Kısacası bu 2 tutulmanın gerçekleşeceği tarihlerde aşk hayatınızla ilgili can sıkıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle sorunlu ilişkilerde güven olgusu tamamen yok olabilir.

 

16 Mayıs itibariyle aşk gezegeninizin 6. evinize yerleşmesiyle daha duysal ve alıngan bir haliniz ortaya çıkabilir. Bu nedenle özellikle de evli Yaylar aile içi veya çocuklarla ilgili yaşanması muhtemel sorunlar nedeniyle kırılıp, üzülebilir. Mayıs ayı iş anlamında olduğu gibi aşk anlamında da zor bir ay olacağa benziyor. Bunun içinse size sağduyulu olmanızı ve yaşanan olaylar karşısında soğukkanlı davranmanızı tavsiye ediyorum. Mayıs’ın 1. veya 3. haftası ani bir tatil planı yapabilirsiniz. Zaten 1. ve 3. hafta iyi, 2. ve 4. hafta ise kötü bir dönem olacağa benziyor. Bunun içinse ilişkinizi, kendinizi veya partnerinizi zorlamamalısınız. Olayları akışa bırakmanız daha doğru ve yerinde bir karar olacaktır. Bazı Yayların ilişkileri Mayıs’ın 1. veya 3. haftasında ciddi bir boyut kazanabilir ve evlilik yolunda ilk adımlar atılabilir. Bu tarihler sorunlu ilişkileri veya problemleri evlilikleri kurtarmak anlamında da oldukça doğru bir zaman. Aksi halde bu sorunlu ilişkilerle, problemli evlilikler Mayıs’ın 2. ve 4. haftasında daha çok içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. Bekar ve yalnız Yaylar’da bu şanslı dönemi iyi değerlendirerek, yeni bir aşka yelken açabilirler.

 

Gerek iş hayatınız gerekse aşk hayatınız anlamında fazlasıyla gergin olacağınız için sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Özellikle hamile olan bayan Yayların, hamileliklerine dikkat etmelerinde ve doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde fayda görüyorum. Strese dayalı sağlık sorunları ile tansiyon, kolesterol ve diyabet hastası olan Yaylar aman sağlığınıza dikkat edin. Göz alerjisi, deri ve dokularla ilgili sağlık sorunu yaşayan Yaylarında ayrıca sağlıklarına dikkat etmeleri gerekebilir.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir