Sevgili Yaylar, 20 Mart saat 13:02’ye kadar Güneş, Balık burcunda ilerleyecek, bundan dolayıda 1, 4, 10 ve 11 Mart günleri, bu durum sizi iş hayatınızla alakalı etkileyecek. Özellikle bu tarihlerde işlerinizle ilgili önemli kararlar almamanızda yarar var. Bu tarihler haricinde iş hayatınızın gayet iyi geçeceğini söyleyebilirim. 23 Şubat itibariyle Merkür gerilemesinden dolayı Şubat’ın son 5 gününü iş hayatınız açısından sıkıntılı geçirmiş olabilirsiniz. Söz konusu Merkür gerilemesi 17 Mart’a kadar devam edeceği için dönem dönem ufak tefek şeyler canınızı sıksa bile genel hatlarıyla Mart ayı iyi geçecek. Size böyle zamanlarda gergin olmamanızı, paniğe kapılmadan, mantıklı hareket etmenizi öneririm. Mart’ın ilk 2 haftası iş seyahatleriniz, iş görüşmeleriniz, anlaşmalar ve sözleşmeler açısından oldukça yoğun olabilir. Mart’ın ilk 2 haftası yapacağınız bu işlerin meyvesini, geriye kalan son 2 haftada fazlasıyla toplayabilirsiniz. Onun içinde ilk 2 haftayı çok iyi değerlendirmelisiniz. Ayrıca işinizi büyütmek, çalıştığınız işte yükseliş, gibi beklentileriniz var ise Mart’ın ilk 14 günü bu hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

 

Yeni iş kurmak isteyen, yada ikinci bir iş yeri açmak isteyenler açısından Mart’ın ilk 14 günü oldukça uygun bir dönem. İşsiz Yaylarda bu dönemde yeni ve sürpriz bir iş sahibi olabilirler. Ayrıca bu dönem, öğrenci Yaylar içinde başarıyı, temsil ediyor. Mart’ın ilk 14 günü için, almak yada satmak istediğiniz veya yatırım yapmak istediğiniz bir şeyler var ise bu hedefinizi gerçekleştirmeniz açısından tam doğru bir zaman diyebiliriz.

 

İş hayatınız açısından güzel gelişmelerin yaşanacağı bir Mart ayı olsa da, aşk hayatınız için aynı şeyleri söylememiz biraz zor. Keza bu ay içinde aşk hayatınızla ilgili çok fazla geçmiş muhasebesi yapıp, kendinizi sorgulayacaksınız. Doğru yada yanlışları bulma noktasında, mantığınız, duygularınız ve vicdanınız arasında çok ciddi çelişkiler yaşayabilirsiniz. Bitirmek istediğiniz, fakat bir türlü bitiremediğiniz, bir evliliğiniz yada yanlış olduğunu düşündüğünüz bir ilişkiniz var ise ruhsal durumunuz daha da içinden çıkılmaz bir hal alacak. En kötü karar bile karamsarlıktan daha iyidir mantığını kullanarak zekice hareket edip bu duruma bir son verebilirsiniz. Evli Yaylar içinde durum çok faklı değil, çünkü Mart ayı boyunca da geçmişle ilgili sorunlarınız sürekli gündeme geleceğinden eşinizle aranızda, canınızı sıkacak tartışmalar yaşanabilir. Bu durum karşısında burcunuzun size katmış olduğu gerginlik özelliğinizin çok fazla ön plana çıkması söz konusu. Sizlere tavsiyem fevri davranışlardan kaçınmanız ve soğukkanlılığınızı korumanız olacaktır.

 

Cinsel duygularınızın tavan yapması, aşk hayatınızda yaşayacağınız problemlerin sizi fazlasıyla germesi, ileride pişman olacağınız hatalar yapmanıza sebep olabilir. Onun içinde cinsel duygularınızı kontrol altına almanızda yarar var. Bekar ve yalnız Yaylar 14 Mart itibariyle macera dolu sürpriz aşklar sizi bekliyor olacak, fakat bir anlık gaflete uyup ileride pişman olacağınız hatalar yapmanız söz konusu olduğu için, sizi cinsel duygularınızın yönetmesine izin vermeyin ve mantıklı hareket edin.

 

Ruhsal, sinirsel ve psikolojik sağlık sorunları olan Yaylarla, guatr, panik atak gibi sağlık problemleri olan Yayların sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var. Keza aşk hayatınızda yaşayacağınız can sıkıcı olaylar sizi fazlasıyla bunaltacak. Bunların dışında ciddi bir sağlık sorunu olmayan Yaylarında bir kaç küçük ayrıntı dışında sağlıkları gayet iyi olacak diyebiliriz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir