Sevgili Yaylar, geride bıraktığımız 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelen Ay tutulması sizleri fazlasıyla etkiledi. Özellikle de 27 Kasım doğumlu Yaylar daha çok etkilendi. Fakat söz konusu bu tutulmanın etkileri yavaş yavaş azalıyor. Güneş, Merkür ve Venüs’ün eşler eviniz olan 7. evinize girmesiyle Haziran başlarında ilişkilerinize odaklanacak ve diyaloglarınızı geliştireceksiniz. Bu tarihten itibaren hem iş çevrenizle, hemde sosyal çevrenizle olan bağınız hiç olmadığı kadar güçlenecek. Bu durumu iyi değerlendirerek iş hayatınız açısından bulunmaz bir fırsata dönüştürebilirsiniz.

 

Bu süreçte müşterilerinizle, ortaklarınızla, patronlarınızla veya çalışanlarınızla olan sorunlarınızı çözebilir, onların gönlünü fethedebilirsiniz. Uzun zamandır gelmesini beklediğiniz bir para var ise bu dönemde gelebilir. Alamadığınız bir alacağınız veya paylaşılamayan bir miras yada sorunlu bir tapu işiniz var ise çözüme kavuşabilir. Ayrıca uzun süredir ertelenen ve bir türlü karara bağlanamayan mahkemeniz varsa bu süreçte sonuçlanabilir. Kısacası bu dönem uzun zamandır çözülmeyen sorunlarınızın çözüme kavuştuğu bir süreç olacak. 2, 5, 9, 16, 20 ve 25 Haziran şanslı, 3, 7, 18, 21 ve 28 Haziran şanssız günleriniz.

 

İş hayatınız açısından geride bıraktığımız son 2 ay oldukça kötü geçen bir dönemdi. İş hayatınıza durağan bir dönem hakimdi ve bu nedenle bazı ödemelerinizi yapamadınız. Üst üste yaşanan 2 Ay bir de Güneş tutulması iş hayatınızı olumsuz yönde etkiledi. Bundan dolayıda adeta hayal kırıklığına uğradınız, çünkü geride bıraktığımız son 2 ay beklentilerinizi karşılamadı. Fakat kötü geçen bu 2 ayın zararlarını Haziran’da telafi edebilirsiniz. Özellikle 7 Haziran ve sonrasında iş hayatınız hareketlenecek. Buna bağlı olarak uzun vadeli projeler üretebilir, üreteceğiniz bu projeleri de hayata geçirebilirsiniz. Söz konusu bu projelerle alakalı çevrenizden maddi ve manevi görebilirsiniz. Sınava girecek veya mülakatı olan Yaylarında şanslı olduklarını söyleyebilirim.

 

İkizler burcunun 3 Haziran’da ki Dolunayı ile Venüs aynı hizaya gelecek ve Yay burcunun 7. evine girecek. Bundan dolayıda 3 Haziran aşk hayatınızla ilgili bir dönüm noktası olabilir. Ayrıca 3 ile 8 Haziran tarihleri arasında bu gezegenlerden her biri Aslan burcunda bulunan Mars ile 60 derecelik destekleyici bir açı yapacak. Bu tarihler arasında aşk hayatınız hiç olmadığı kadar renklenecek. Partnerinizle olan bağınız fazlasıyla güçlenecek. Bu dönemde ilişkinizle ilgili ciddi kararlar alabilir, evliliğe yolunda ilk adımları atabilirsiniz. Venüs ile Güneş 13 ve 14 Haziran tarihlerinde değişken bir durumda ve aynı tarihlerde Neptün ile 90 derecelik bir açı oluşturacaklar. İşte tam bu dönemde ciddi tartışmalar yaşanabilir. Sabrınızın sınırlarını zorlayan 2-3 günlük sürecek kötü bir dönem yaşayabilirsiniz. Olası bu dönemde sağduyulu olmanızı ve yaşanması muhtemel tartışmalar karşısında da partnerinizi alttan almalısınız.

 

Hamile olan veya yeni doğum yapmış bayan Yayların içgüdüsel olarak daha duygusal ve alıngan olacakları bir dönem söz konusu. Aynı durum bir veya bir kaç çocuğu olan bayan Yaylar içinde geçerli, keza Haziran’da annelik duygularınız çok fazla ön planda olacak ve anaç tarafınız daha ağır basacak. Bu nedenle çocuklarınızla iletişim sorunu yaşayabilirsiniz, çünkü çok fazla ön plana çıkan annelik duygularınız bazen çocuklarınızı sıkabilir. Aynı durum boşanma davası olan ve çocuklarının velayetini almak isteyen bireyler içinde geçerli. Fakat 18 Haziran itibariyle her şey normale dönecek. 21 Haziran’da Ay, burcunuza girecek ve 25 ve 26 Haziran tarihlerinde kısa süreci bir gezi veya bir kaç günlük bir tatil planı yapabilirsiniz. Bu dönemde bazı konularda arkadaşlarınıza uymamalı ve gaza gelmemelisiniz. Ayrıca problemli bir evliliğiniz yada sorunlu bir ilişkiniz var ise 25 ve 26 Haziran’da ilişkinizi veya evliliğinizi kurtarmak adına partnerinize bir şans daha verebilirsiniz. Partnerinize son bir şans vermenizin doğru ve yerinde bir karar olduğunu ilerleyen aylarda çok daha iyi anlayacaksınız, çünkü bu dönem sorunları geride bıraktığınız ve yepyeni bir sayfa açtığınız güzel bir süreç olacak.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir