Medyum Kağan
Medyum Kağan
Yay Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Yay Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama...
29 Temmuz 2013 07:46
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. İşbirliklerinde ani ve duygusal kararların etkisinde kalmamaya dikkat etmelisiniz. Sakin tavırlar takınmaya çalışın. Kendinizi yenilemenin tam sırası.

 

Aşk Bu günlerde ilişkinizde ortaya çıkan gerginlikleri daha gerçekçi bir şekilde değerlendirebilmeli ve objektif olmaya çalışmalısınız. Aslında bu ilişkiyi gerçekten sürdürüp sürdürmek istemediğinize karar vermelisiniz.

 

İş Hayatı Elle tutulur şeyler elde etmek için pratik olmanız gerekiyor. Kişisel gelirinizi arttırıcı girişimler olumlu sonuçlar verebilir. Mesleğinizle ilgili gelişmeler olabilir. Beklenmedik harcamalarla karşılaşmanızda muhtemel.

 

Ekonomi Günlük çalışmalarınızdaki huzursuz yaklaşımlarınızın, işlerinizi olumsuz etkileyebilir. Maddi konularda ayakları yere basan ve sağlam yaklaşımlarınız, iyi yatırımlar yapmanıza yardımcı oluyor. Hisseli kaynaklardan beklentilerinizin karşılığını alıyorsunuz.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa