Sağlığınızı yakından ilgilendiren bazı dönemler ve etkiler sizi dikkatli olmaya zorlayabilir. 1-25 Nisan ve 21 Nisan-22 Mayıs tarihleri arasında Güneş, altıncı evinizde olacak. Çalışma koşullarınızda çok yorucu olabilecek konular öne çıkıyor. Bedensel olarak sizi yıpratan işlere odaklanmak zorunda kalacaksınız. Artan iş yükünüz ve çalışma temponuz iş ortamında huzurunuzu kaçırabilir. Sorumluluklarınızın arttığı dönemlerde ise sağlığınızı zorlayan günler geçirebilirsiniz.

 

Özellikle 1-2 Mayıs tarihlerinde Güneş/Mars etkisi ile bazı tehlikelerle karşılaşmanız söz konusu. İş ortamında sizi zorlayan ya da gergin kılan konular öne çıkabilir. Aynı zamanda işteki ilişkilerden kaynaklanan kızgınlıklar olacaktır. Enerjinizi zorlayan konulara ve iş ortamında aldığınız risklere karşı dikkatli olmalısınız. 18-19 Mayıs ise Güneş/Neptün etkisi altında olacaksınız.

 

Artan sorumlulukların getireceği zorluklarla mücadele edemeyebilirsiniz. 28 Ekim-8 Aralık tarihleri arasında ise Mars, birinci evinizde ilerlemeye başlıyor. Bu tarihlerde pek çok konuda risk alabilir, bedensel olarak kendinizi zorlayabilirsiniz. 1-4 Aralık tarihleri ise en dikkatli olmanız gereken günler olarak görünmekte. Zira, Mars/Uranüs etkisi ile patlamaya hazır olacaksınız. Ancak enerjinizi daha akıcı kullanmalı ve kaza risklerine karşı önlemci olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir