Aşk hayatınızda sizin bile beklemediğiniz değişiklikler öne çıkmaya başlıyor. 28 Mayıs’ta Uranüs, beşinci evinizde ilerlemeye başlıyor. Doğası gereği ani ve alışılanı değiştiren yanları ile aşk ve duygusal hayatınız farklı bir yere gidecek. Siz iyimser ve coşkulu Yaylar, hayatın ve aşkın keyfini değişik biçimlerde yaşayacaksınız. Zaten özgür yanlarınız kontrol edilmezken, artık çok daha içinizden geldiği gibi davranmak isteyeceksiniz.

 

Sıra dışı aşklar, duygusal bağlardan uzak sevgi ilişkileri öne çıkacak. Sabırsız ve bencil yanlarınızı yemden keşfedebilirsiniz. Beraberliklerinizde olağanın dışında ilişkiler sizi çok etkileyecektir. Çok farklı kişilerle ilgilenebilir ve normalin dışında kalan ilişkilerden etkilenebilirsiniz. Aniden bitebilecek ilişkiler ise sizi şaşırtmamalı. Zira Uranüs sizin özgür ve deneyimlere açık yanlarınızı bu alanda harekete geçirecektir. Bağlayıcı olan ve süren ilişkileriniz artık risk taşımaya başlıyor. Sizi kısıtlayan ilişkilerden uzaklaşmak ve kendi özgürlüğünüzü ön plana çıkaran ilişkilere yönelmek, Uranüs eşliğinde çok kolay gerçekleşecektir.

 

En olumlu yanı ile düşünüldüğünde, ilişkilerinizin duygusal ve sevgi boyutu sizi yeni deneyimlere itecektir. Aşk ilişkilerinde en olumlu ve hareketli süreçler, Uranüs öncesi yaşanmaya başlayacak. 8-31 Mart arası aşkta olumlu bir dönem. Venüs, beşinci evinizde Koç burcunda ilerlemekte. Daha dışa dönük ve girişkensiniz. 1 Nisan’a kadar aşkta kendinize güvenerek hareket edebilirsiniz. İlişki kurmakta zorlanmayan yanlarınız öne çıkabilir. Ancak kendi arzularınızı ön planda tutarken, ısrarcı yanlarınızla ilişkilerinizi zora sokabilirsiniz. Venüs/Plüton etkisi, 11-12 Mart arası dikkat çekebilir. Aceleci ve ani tavırlarınız, baskı olarak hissedilebilir. Aşk hayatınızda bazı riskler alma potansiyeliniz de var.

 

Sonunu düşünmediğiniz ilişkilere girmek size heyecan verse bile, sevginin başka renklerini görmeye çalışmalısınız. Ateşli yanlarınız ise ilişkilerde sizi tatmin etmeye başlıyor. Hatta aşk için uzun yolculuklar bile yapabilirsiniz. Venüs/ Mars etkisi, 10-11 Mart tarihlerinde gözü kara adımlar atabileceğinizi gösteriyor. Uzaklardaki kişiler sizi etkileyebilir. Bu dönemde çok keyifli ilişkiler kuracaksınız. Duygularınızı öne çıkarmak ve kolay ifade etmeniz zor olmayacak. Kendinizi bu tempoya hazırlamalısınız.

 

Daha renkli ve eksantrik kişiler sizi etkileyebilir. Belki aşka daha farklı bir açıdan bakmanız gereken bir süreç yaşamaya başlamaktasınız. 26 Nisan-20 Mayıs tarihlerinde Venüs yedinci evinizde ve İkizler burcunda olacak. Bu dönemde daha zihinsel uyum ve iletişim beklentiniz dikkat çekebilir. İlişkilerden bir şeyler öğrenmek, sosyal yanma odaklanmak ve günceli yakalamaktan yana olabilirsiniz. Kısa süreli ilişkiler hayatınıza girebilir. Hatta çift durumların bile yaşanabileceği gelişmeler hayatınıza girebilir. Bu dönemde evlilik ilişkilerinizde daha dengeli ve stabil olmaya özen göstermeniz gerekmekte.

 

20 Mayıs-14 Haziran’da Venüs, sekizinci evinizde ve Yengeç’te olacak. Daha ılımlı ve paylaşımcı olabilirsiniz. Duygusal paylaşımları yük gibi görmek yerine korumacı ve fedakar yanlarınızı öne çıkarmalısınız. Eşinizin bu yöndeki beklentileri ise sizi bıktırmamalı ve paylaşma duygusundan korkmamalısınız. 14-16 Haziran arası Venüs/Uranüs ve Venüs/Jüpiter etkileri ile daha dışa dönük olacaksınız. İlişkilerde heyecan artabilir. İyimserliğiniz aşk ve evlilik ilişkilerinizde sizi son derece coşkulu ve şanslı kılmaya başlıyor.

 

6-24 Haziran tarihlerindeki Jüpiter/Uranüs beraberliği size yeni heyecanlar getirebilir. Duygularınızı ortaya kovmaktan çekinmeyeceksiniz. Son derece hareketli ve aniden ortaya çıkan ilişkiler sizi mutlu edebilir. Aradığınız pek çok şeyi bu dönemde bir arada yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir