Medyum Kağan
Medyum Kağan
Yay burcu 18 Temmuz 2013
Yay burcu 18 Temmuz 2013
Yay burcu 18 Temmuz 2013 yorumu. Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlıklı...
18 Temmuz 2013 01:34
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz. Düşüncelerinizde mantık hataları yapmaya açık olduğunuzdan yeni kararlar almamalısınız. İkili ilişkilerinizde yanlış anlamalar gereksiz gerginlikler olabilir. sinir sisteminiz bugünlerde oldukça hassas ve en küçük bir olay sizi üzebiliyor. Gizli bir düşmanlık görebilirsiniz. Birden fazla konuyla ilgilenmek zorunda kalabileceğiniz bir gündesiniz ve bu dikkatinizin dağılmasına neden olabilir.

 

Aşk Yaşanan olaylar sizi fazlasıyla gerdi, ilişkinizden şüphe eder hale geldiniz. Fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Öfkenizi kontrol altına almalısınız. Birkaç gün kafanızı dinlemeye ihtiyacınız var. Olaylar lehinize sonuçlanacak ve gönlünüzü alıp size birde sürpriz yapacak.

 

İş Hayatı Olumlu gelişmeler, güzel haberler yolda. İşinizle ilgili yükselmeniz söz konusu, bu yükselişle birlikte takdir toplayacaksınız ve gözler üstünüzde olacak. Yoğun geçecek ve şanlı olacağınız bir gün. Bugünü çok iyi değerlendirmelisiniz.

 

Ekonomi Alım satım işleriyle ilgili sürpriz paralar kazanabilirsiniz. Paranızı iyi değerlendirmelisiniz. Bugünlerde kimseye borç vermeyin, geleceğiniz için yatırım yapmalısınız.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa