Medyum Kağan
Medyum Kağan
Yay burcu 17 Temmuz 2013
Yay burcu 17 Temmuz 2013
Yay burcu 17 Temmuz 2013 yorumu. Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir devrede bulunuyorsunuz. Kendinizi ve çevrenizi...
17 Temmuz 2013 01:02
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir devrede bulunuyorsunuz. Kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Yengeçte ilerleyen gezegenler sosyal konulara olan ilginizin artabileceğini vurgularken sevdiğiniz kimselerle tatil amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz. Kontrol edemediğiniz faktörler, beklemediğiniz engeller yaratarak canınızı sıkabilir. İlişkilerde hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Alacağınız yeni önerilere duyarsız kalmamalısınız.

 

Aşk Aşk konusunda rahat bir günde bulunduğunuz ve beklentilerinize karşılık bulabileceğiniz söylenebilir. İkili ilişkinizde iletişim yoluyla tüm problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Duygularınız değişken olmasına rağmen ilişkileriniz bu durumdan pozitif etkilenebilir.

 

İş Hayatı İş konusunda kararlılık ve istikrar gösterebileceğiniz bir gün. İlişkileriniz ve anlaşmalarınız bozulabilir. Kişiliğinizde ve görüntünüzde gerilimler yaşasanız da bunu halledebilirsiniz. Düşüncelerinizi pratik, daha uygulanabilir hale sokmalısınız. Çok şeyler öğrenebileceğiniz ve bilgilerinizi zenginleştirebileceğiniz bir gündesiniz.

 

Ekonomi Zamanınızın büyük bir kısmını rutin işlerinize ayırmak zorunda kalabilir, giderlerinizi denkleştirmeye çalışabilirsiniz. Önemli harcamalar huzurunuzu bozabilir.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa