Sevgili Teraziler Venüs’ün parasal gezegeninizin peşine takılmasıyla 7 ile 12 Şubat tarihleri arası bolluk ve bereket yaşayacaksınız. Parasal konularda oldukça şanslı bir döneme girmenize rağmen maddi konulara fazla ilgi duymayacaksınız. Hâlbuki bu dönemde çevreniz ortak iş yapmak isteyen pek çok zengin kişiyle dolacak. Bu fırsatları kaçırmamanızı ileriye yönelik bir yatırım olması açısında elinize geçen bu veya benzeri her fırsatı değerlendirmenizi size tavsiye ederim. Terazi burçları Şubat ayında işlerine, derslerine, sınavlarına ve parasal sorunlarına karşı çok fazla umursamaz olabilir. Bunları ciddiye almamanız ay sonunda ciddi sorunları da beraberinde getirebilir. Her şeyi öteleyip, son dakikaya bırakıp, ay sonu sıkıntı yaşamaktansa olaylara yerinde ve zamanında müdahale etmelisiniz.

 

Mahkemeleri olan Terazilerin davaları Şubat ayı itibariyle karara bağlanabilir. Evli ve çocuk sahibi Teraziler çocuklarıyla iletişim sorunu yaşayabilir ve Şubat ayı için çocukları üzerindeki otoritelerini yitirebilirler. Çocuklarınızla iletişim sorunu yaşamak istemiyorsanız bu dönemde olayları alttan almalı ve çocuklarınıza her zamankinden daha fazla anlayışlı davranmalısınız.

 

Aşk hayatınız açısından Şubat ayında keyfinize diyecek yok. Zaten işlerinizi de bu nedenden dolayı ihmal edeceksiniz. Keza Şubat ayında aşk hayatınızla ilgili hem duygusal olarak hemde cinsel olarak adeta doyum noktasına ulaşacaksınız. Çünkü Şubat’ta evli Teraziler eşleriyle, ilişki yaşayan Teraziler partnerleriyle, yalnız olan Terazilerde yeni aşklarıyla daha çok zaman geçirmeyi tercih edecekler. Bu arada unutmadan eklemek istiyorum yalnız olan Terazilerde yeni aşklarına kavuşacak. Sevgili Teraziler aşk hayatınıza kendinizi bu kadar kaptırmanız ani kararlar almanıza ve geri dönüşü olmayan hatalar yapmanıza sebep olabilir bu açıdan aman dikkat diyorum ipleri karşı tarafın eline vermeyin.

 

İş hayatınız açısından 7 ile 12 Şubat çok şanslı, 20 ile 27 Şubat tarihleri arası şanssız dönemleriniz olabilir. Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak 1, 6, 13, 14, 15, 17 ve 21 Şubat şanslı, 7, 9, 11 ve 25 Şubat şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Sağlığınızla ilgili olarak özellikle eklem ağrıları, romatizma, bel ağrıları, alerjik, sindirim sorunu, kalp ve tansiyon gibi sağlık sorunları olan Teraziler aman dikkat diyorum. Keza Şubat’ta bu saydığım sağlık sorunlarıyla ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

 

Mart ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir Şubat diliyor, şimdiden 14 Şubat sevgililer gününüzü kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir