Sevgili Teraziler, bu ay 8. evinizin güçlenmesinden dolayı kendinizi daha çok sorgulayıp, yargılayabilirsiniz. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulmasıyla 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması sizi en az diğer burçlar kadar etkileyecek. Geride bıraktığımız 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması işlerinizin daha çok sarpa sarmasına neden oldu. Bu nedenle Nisan ayı beklentilerinizi karşılamadı. Nisan ayından arta kalan sıkıntılarınıza bu ay yenileri eklenebilir. Keza 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması, 25 Mayıs’da da Yay burcunda Ay tutulması yaşanacak. Bu 2 tutulmada sizleri iş hayatınız açısından olumsuz yönde etkileyebilir. Buna ek olarak 20 Mayıs’da Ay Terazi burcunda olacak. Bahsi geçen bu 3 faktör sizi ne zaman ve nasıl etkileyecek tek tek anlatacağım. Bu 3 Astrolojik döngüyü göz önünde bulundurduğumuz zaman 1, 4, 6, 7, 15, 17, 28 ve 30 Mayıs şanslı, 9, 10, 11, 12, 20, 21, 24, 25, 26 ve 27 Mayıs’da şanssız olduğunuz günler diyebilirim.

 

İş hayatınızda 9 Mayıs’a kadar, para akışının hızlanması, yeni projelerin gündeme gelmesi gibi önemli gelişmeler yaşanabilir. Onun içinse 9 Mayıs’a kadar olan bu hareketli dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Keza 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması nedeniyle bu hareketli dönem yerini durağan bir sürece bırakabilir. Atama, tayin ve terfi etmeyi bekleyen memur veya amir Terazilerin bu beklentilerine ilişkin önemli gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca aynı şeyler işinde yükselmeyi bekleyen çalışan Teraziler içinde geçerli. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması nedeniyle 9, 10, 11 ve 12 Mayıs’da iş hayatınızla alakalı can sıkıcı olayalar yaşanabilir. Bu dönemde, iş arkadaşlarınızın sizinle alakalı dedikodu yapmaları söz konusu olabilir.

 

1 ile 9 ve 12 ile 23 Mayıs tarihleri arasındaki günleri iyi değerlendirerek ödemelerinizi zorlanmadan yapabilirsiniz. Geriye kalan diğer günler şanssız günleriniz olduğu için ödemelerinizde zorlanabilir, peş peşe gelen aksilikler yaşayabilirsiniz. İşsiz Teraziler bu şanslı günleri iyi değerlendirirlerse hemen çalışmaya başladıkları güzel bir iş sahibi olabilirler. Almayı yada satmayı düşündüğünüz bir mülkünüz var ise bu şanslı günler oldukça doğru bir zaman. İşini büyütmek isteyen veya işine ortak arayan Teraziler için bu şanslı günler bulunmaz bir fırsat olabilir. Fakat tam tersi olarak şanssız günlerde iş hayatınız açısından tehlike arz ediyor. Örneğin;  9, 10, 11, 12, 20, 21, 24, 25, 26 ve 27 Mayıs’da şanssız günleriniz, bu günlerde bir beklentiniz var ise hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ayrıca bu şanssız günlere denk gelen ödemeleriniz var ise biran önce ödemenizi yapın. Özellikle işiyle, patronuyla, veya çalışanlarıyla sorun yaşayan Teraziler bu dönemde işten ayrılabilir, istifa edebilir veya işten atılabilir. Onun içinse bu şanssız günlerinizde iş çevrenizdekilerle sorun yaşamamaya ayrıca özen gösterin.

 

Boşanma davası olan fakat kendi içinde ”Bu evlilik bitmeli yada acaba bir şans daha vermeli miyim.” şekilde çelişki yaşayan Teraziler, bu çelişkiye bir son verebilir ve ani bir kararla her şeyi beyninde bitirip, hemen boşanmak isteyebilirler. Aynı durum sorunlu ilişkileri veya problemli evlilikleri olan çiftler içinde geçerli, çünkü bu ay 8. evinizin güçlü olmasından dolayı, bugüne kadar yapamadığınız veya bitiremediğiniz bir çok şeyi biranda vereceğiniz ani bir kararla bitirebilirsiniz. Bu yönde karar alan ve aldıkları bu kararı uygulayabilen Teraziler, kendilerini daha güvende hissettikleri güzel bir aşka yelken açabilirler. Ayrıca bu dönemde çocuk sahibi olma düşünceniz daha fazla ön plana çıkabilir. Uzun süredir, birini seven ve sevdiğine bir türlü açılamayan Teraziler, bu dönemde cesaretinizi toplayıp, sevdiğinize büyük bir sürprizle  ilan-ı aşk edebilirsiniz.

 

Sorunsuz ilişkileri yada problemsiz evlilikleri olan Terazilerin bu dönemde partnerleriyle aralarındaki bağlar hiç olmadığı kadar güçlenebilir. Keza partnerinizin peş peşe yapacağı sürpriz jestler sizi şaşırtacak. 20 Mayıs’da Ay Terazi burcuna girecek. Bu nedenle bütün Teraziler 19, 20 ve 21 Mayıs’da oldukça gergin olabilirler. Gergin olmanız dolayısıyla partnerinizle iletişim sorunları yaşayabilir, yaşanması muhtemel bu sorunlar karşısında da partnerinize kırıcı davranabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda size soğukkanlı ve sağduyulu olmanızı öneriyorum. Keza 3 gün sürecek bu gergin döneminiz bitmeden yeniden gerilebilirsiniz, çünkü 25 Mayıs’da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizi fazlasıyla gerebilir, onun içinse iş, aşk ve sosyal çevrenizdekilerle sorun yaşamamaya özen göstermelisiniz. Ayın son günlerinde yapacağınız tatil planları sizi fazlasıyla rahatlatacak.

 

Kaslarıyla ilgili sağlık sorunu olan Terazilerle, bel ağrısı, migren, ülser ve yüksek tansiyon gibi sağlık problemleri yaşayan Terazilerin sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var. Kadınsal sağlık sorunu olan bayan Terazilerin bu sağlık sorunları tekrarlayabilir. Ayrıca hamile olan bayan Terazilerinde doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde yarar var.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir