Sevgili Teraziler, 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesi, Mart ayında sizi neredeyse hiç etkilemeyecek. Bu ay yaratıcı ve sıradışı fikirleriniz daha fazla ön planda olacak. Neredeyse bütün bir ay parasal konulara odaklanacaksınız. Söz, müzik, sinema, tiyatro v.b gibi sanatsal alanlarda faaliyetler yürüten Terazilerin bu ay yaratıcı fikirler ortaya koyarak, sıradışı projelere imza atmaları mümkün. Parasal anlamda bu ay çok iyi olacak diyemiyoruz, fakat tabiri caizse yağmasa bile gürleyecek, çünkü bu ay sizin için yeni iş tekliflerinin arka arkaya geldiği bir dönem olacak. Daha doğrusu şimdilik çok büyük paralar kazanamasanız bile ileriye yönelik yatırım yapabileceğiniz çok güzel iş imkanları kapınızı çalacak. Bu nedenle de sizin yaratıcı fikirleriniz daha fazla ön plana çıkacak. Örneğin, Terazi burcu bir doktorun tıpta çığır açacak yeni bir yöntem bulduğu, yada ticaretle uğraşan bir Terazinin ileride büyük paralar kazanabileceği iş ortamları oluşturduğu güzel bir ay olacak diyebiliriz. Kısacası her ne iş yapıyor olursanız olun Mart ayında parasal konulara ve işinize odaklanacak ve işinizde hedeflerinize ulaşabileceğiniz yaratıcı fikirler üzerinde çalışacağınız bir dönem olacak.

 

Öğrenci Terazilerin derslerine, işsiz Terazilerin yeni iş fırsatlarına odaklandıkları, bir Mart ayı olacak. Bu ay içinde işinize bu kadar odaklanıp yeni fikirler ortaya koymanın meyvelerini ilerleyen aylarda toplayacaksınız. Kısacası bu ay içinde işinizle ilgili yapacağınız her şey ilerleyen aylarda fazlasıyla yüzünüzü güldürecek. Mart ayı içinde yeni iş sözleşmeleri, anlaşmalar imzalayıp, ihaleler veya farklı sürpriz iş teklifleri alabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu ay içinde elinize geçen her iş fırsatını çok iyi değerlendirmeniz olacaktır. Ayrıca satılık veya kiralık gayrimenkulünüz var ise yine bu ay içinde iyi bir paraya kiralayabilir yada satabilirsiniz.

 

Mart ayı içinde daha çok işinize odaklanacağınız için aşk hayatınıza fazla zaman ayırmanız söz konusu olmayabilir. Bu durumda da bir kısım Teraziler partnerleriyle sorun yaşasalar bile genelde partneriniz bu anlamda size anlayış göstererek destek olacak. Siz yinede her ihtimali gözönünde bulundurarak partnerinizi çok fazlada ihmal etmemeye çalışın. Özellikle evli Terazilerin eşleri bu durumdan dolayı fazlaca dert yanabilirler, çünkü siz bütün ay işinize odaklanacağınız için evinizin ve çocuklarınızın sorumlulukları eşinizin omuzlarında olacak. İş hayatınızdaki bu güzel gelişmelere partneriniz sevineceği için, sizi mazur görüp durumu idare edecek. Evli olmayan fakat aşk yaşayan Teraziler de iş hayatlarındaki bu güzel gelişmelerden cesaret alarak ileriye yönelik evlilik yolunda ciddi adımlar atabilirler. Ay sonu gibi işlerinizin netleşmesiyle bütün bir ay boyunca ihmal ettiğiniz eşinizi yada partnerinizi ödüllendirmek için sürpriz ve bir kaç günlük tatil planları yapabilirsiniz. Aşk hayatların yalnız olan Teraziler bu ayıda yalnız geçirebilirler, belki küçük bir ihtimal Mart’ın son günleri ufukta yeni bir aşk görünebilir.

 

Sevgili Teraziler iş hayatınız açısından yoğun tempolu bir Mart ayı geçireceğiniz için aman sağlığınıza dikkat edin, çünkü çok fazla stres olduğunuz bir dönem içinde olacaksınız. Özellikle de kan şekeri, kolesterol, tansiyon v.b gibi sağlık sorunu olan Terazilerin sağlığına daha fazla özen göstermesinde yarar var. Çok ciddi bir sağlık problemi olmayan Terazilerin genelde ufak tefek şeyler haricinde sağlıkları iyi olacak diyebiliriz.

 

Nisan ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mart ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir