Sevgili Teraziler, geride bıraktığımız son 2 ayda 1 Güneş, 2’de Ay tutulması meydana geldi. Söz konusu bu 3 tutulma, diğer burçları olduğu gibi sizleri de olumlu ve olumsuz yönde etkiledi. Bahsi geçen bu 3 tutulmanın etkileri yavaş yavaş tesirini yitirse bile, bu tutulmaların etkisinden tamamen kurtulmanız 4 aylık bir süreci kapsıyor. Kısacası bu 3 tutulmanın etkileri 19 Ekim’de meydana gelecek Ay tutulmasıyla, 3 Kasım’da meydana gelecek Güneş tutulmasına kadar devam edecek. 6, 9, 11, 16, 24 Haziran şanslı, 2, 15, 19 ve 28 Haziran’da şanssız günleriniz. Haziran’da ev veya araç alma düşüncenizi eyleme dönüştürebilirsiniz.

 

3 Haziran’da İkizler burcundaki Yeni Ay, 9. seyahat ve yüksek eğitim evinizde bulunan Merkür ve Venüs’e katılacak. İşte bu nedenle düşünceleriniz alt üst olabilir. İçinde bulunduğunuz belirsiz dönem size daha ağır gelebilir. Bundan dolayıda dönem dönem geleceğe yönelik inancınızı yitirebilirsiniz. Bazen intikam almak isterken, bazende vicdani davranabilirsiniz. Aslında burcunuzun en önemli özelliklerinden biri olan haksızlığı kabullenememe durumunu yaşıyorsunuz. Bu durum geleceğe yönelik korkularınız ve olumsuz düşüncelerinizle birleşince ruh haliniz içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Böyle bir durum karşısında olayları akışa bırakmanızı tavsiye ederim, çünkü zaman her şeyin en iyi ilacıdır. Çevrenizdeki insanların bencil düşünceleri, kendi kendilerine hüküm vermeleri sizi rahatsız ediyor. Bütün bunlar birleşince kendinizi daha çok yalnız hissediyorsunuz ve bu olumsuz ruh haliniz işinize de yansıyor.

 

14, 15 ve 16 Haziran işinizle ilgili bir dönüm noktası olabilir. Bu dönemde kendinizi biranda boşlukta hissedebilirsiniz. Emekli olmuş ve ne yapacağını şaşırmış biri gibi olabilirsiniz. Endişelenmeyin bu durum sizin lehinize olacak bir tablo. Atanmayı ve tayin olmayı bekleyen Teraziler için olumlu bir süreç başlıyor. Sanatsal faaliyetler yürüten Terazilerin yaratıcı yönü daha çok ön planda olacak. 13 Haziran’da burcunuzun 4. kaynaklar evinizde olan Plüton, Oğlak burcundan çıkarak Yay burcuna girecek. Bu tarihten itibarende iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler peş peşe yaşanacak. Bu dönem ilk bakışta olumsuz bir süreç gibi görünse bile, zamanla her şey lehinize dönecek. Fakat bu uzun soluklu bir süreç. Özellikle ticaretle uğraşan Teraziler için para akışının hızlanacağı bir dönem olacak.

 

Kısacası iş hayatınız açısından Haziran’ın ilk 2 haftası yoğun ve hareketli geçse de geriye kalan son 2 hafta oldukça durgun geçebilir. Onun için ilk 2 haftayı çok iyi değerlendirerek, son 2 haftanın zararlarını minimize edebilirsiniz. 6 Haziran’da Venüs ve Mars arasında oluşacak 60 derecelik açı, başkalarından istediğiniz şeyleri almanızda size yardımcı olacak. Haziran’ın ilk 2 haftası yatırım yapmanız veya mülk alıp yada satmanız anlamında doğru bir zaman olacaktır. Aşk hayatınız açısından 3 farklı fikir arasında gidip gelebilirsiniz. Özellikle problemli bir ilişkisi veya sorunlu bir evliliği olan Teraziler bu durumu daha çok yaşayacak. Bazen inceldiği yerden kopsun derken size yapılan haksızlığı kabullenmeyebilir, bu yüzdende mücadelenize devam etmek isteyebilirsiniz. Bazende bu sorunlu ilişkiyi kurtarmak isterken tek başınıza çırpınmanın boşuna olduğunu düşünebilir, biranda her şeyi bitirip yeni bir aşka yeşil ışık yakmak isteyebilirsiniz. Dönem dönemde olayları akışa bırakıp, zamanla her şeyin düzeleceğine inanabilirsiniz.

 

İşte tam bu nokta olaylar sizin vereceğiniz karara göre şekillenecek. Onun içinse karşı tarafa bir şans daha vermeniz doğru bir karar olacaktır, çünkü zaman sizin lehinize işleyecek. Bayan Terazilerin anaç tarafı daha çok ön planda olacak. Bu nedenle çocuk sahibi olan Teraziler çocuklarına daha düşkün olacak, çocuğu olmayan Terazilerde biran önce çocuk sahibi olmak isteyecekler. 17 Haziran’da Ay, Terazi burcuna girecek. Bundan dolayıda ilişkiler resmiyet kazanacak, aile bireylerinin tanışması yada nişan veya düğün tarihinin belirlenmesi gibi bir süreç söz konusu olabilir. Ayrıca Haziran’da anne ve kardeşlerle yaşayacağınız bazı tartışmalar canınızı sıkabilir. Onlara karşı kırıcı olabilirsiniz. Böyle bir durumda sağduyulu davranmanızı tavsiye ederim. Ailenizdeki bazı insanların sağlık sorunu sizi üzebilir. Haziran’ın 3. ve 4. haftası kısa süreli gezi veya bir kaç günlük tatil planı yapabilirsiniz.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir