3 Eylül’de Güneş’in Satürn’le kavuşumu gerçekleşecek ve aynı gün Güneş, burcunuzun 12. Evinde Satürn’e çarpıyor. Bu nedenle kendinizi kötü hissedebilir, ümitsizliğe kapılıp hayattan kopabilirsiniz. Bir gün sonra 4 Eylül’de Güneş’in Jüpiter’le oluşturacağı 120 derecelik açı sayesinde ruh haliniz normale dönecek ve enerjiniz yükselecek. Merkür 9 Eylül’de Terazi burcuna girecek ve 29 Eylül’e kadar buradaki seyrini sürdürecek. Yukarıda bahsi geçen Astrolojik döngüler nedeniyle 4 ile 9 Eylül tarihleri arasında iş hayatınız hareketlenecek, şanlı olduğunuz ve olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir süreç olacak. 17 Ağustos’da Terazi burcuna giren Venüs, burcunuzdaki seyrini 12 Eylül’de tamamlayacak ve aynı gün Akrep burcuna girecek. 12 Eylül’de Venüs’ün burcunuzu terk etmesiyle her şeyi sorguladığınız ve ruh halinizin bozulduğu bir dönem başlayacak. Aslında olayları birazda siz büyütüp kendinizi çıkmaza sürükleyeceksiniz. Kısacası Eylül inişli çıkışlı bir ay olacak.

 

Neredeyse bütün bir ayı işinize ayıracaksınız. İş çevrenizdekilere güvenip, güvenmemek arasında kalacak, onları tanımaya çalışacaksınız. Önemli sırlarınızı iş çevrenizdekilerle paylaşmamanız sizin için doğru bir karar olacak. İş çevreniz açısından alışmaya çalıştığınız ve kabullenmek istemediğiniz olaylar gündeme gelebilir. Ticaretle uğraşan Terazilerle, organizasyon işi yapan ve sanatsal faaliyetler yürüten Teraziler ortaya koydukları projelerle uzun süre kendilerinden söz ettirecekler. Özellikle resim, müzik, tiyatro, sinema ve  televizyon dünyasıyla ilgili işler yapan Teraziler oldukça başarılı olacaklar. 4 ile 9 Eylül tarihleri arasında elinize geçen her fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.

 

4 Eylül’de Güneş’in Jüpiter’le oluşturacağı 120 derecelik açı ve 2 gün sonra 6 Eylül’de Ay’ın Terazi burcuna girmesiyle  aşk hayatınızla ilgili her şeyi sorgulamaya başlayacaksınız. Sorguladıkça işin içinden çıkamayacak, neyin doğru yada neyin yanlış olduğunu ayırt edemeyeceksiniz. Bu nedenle güven duygunuzu yitirdiğinizi düşüneceksiniz. Endişelenmenize gerek yok, çünkü bu durum geçici bir sendrom. 17 Ağustos’da Terazi burcuna giren Venüs, burcunuzdaki seyrini 12 Eylül’de tamamlayacak ve aynı gün Akrep burcuna girecek. 12 Eylül’de Venüs’ün burcunuzu terk etmesiyle olumlu ve güzel gelişmeler birbirini izleyecek. Venüs, Akrep burcuna girdiğinde ilişkinizi yada evliliğinizi kurtarmak adına size güzel bir şans verecek.

 

Merkür 9 Eylül’de Terazi burcuna girecek ve 29 Eylül’e kadar buradaki seyrini sürdürecek. Söz konusu bu Astrolojik döngü ilişkilere denge getirecek ve sorunları çözmeniz için size fazlasıyla şans verecek. Bu tarihlerde, bazı Terazilerin ilişkileri, resmiyet kazanacak ve evlilik yolunda ilk somut adımlar atılacak. Ayrıca bu dönem, küslerin barışması, ayrı çiftlerin birleşmesini de gündeme gelecek. Bu süreçte soğuk kanlılığınızı korumalı ve elinize geçen her fırsatı kendi lehinize çevirmelisiniz. Söz konusu bu süreç bekar ve yalnız Teraziler içinde ciddi bir ilişki vaad ediyor. Evli Teraziler, empati yaparak eşinizi daha iyi anlayabilir ve aranızdaki sorunları büyümeden çözebilirsiniz. Ayrıca dış etkenleri evliliğinize yansıtmamalısınız ve eşinizi yeri geldiğinde savunabilmelisiniz. Anne ve kardeşler arasındaki anlaşmazlıklar dikkat etmelisiniz. Aksi halde gereksiz polemikler yüzünden birbirinizi kırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir