Kariyerinizle ilgili pek çok değişiklik öne çıkmaya başladı. Öncelikle Plüton sizi dördüncü evinizden etkilemekte. Çok köklü değişiklikler yaşamaktasınız. Eve, yerleşime ait konular ve kariyeriniz artık önceliğiniz olmakta. Birincisi, hayatınızı ve amaçlarınızı yeniden ele almak durumundasınız. Satürn yükselen burcunuzda ilerlerken zaten bu yönde adımlar atmaya başlıyorsunuz. Kişisel olarak çok şey yapmanız gerekecek. Var olan potansiyelinizi ortaya koymalısınız.

 

Özellikle amaçlarınızda yön değişikliği yapmaktan korkmamanız gerek. Sizi zorlayan şartları bir fırsata çevirebilirsiniz. Bazı engellere rağmen başarı sizinle olacaktır. Ancak kararlılığınıza ve çabalarınıza rağmen Satürn eşliğinde engeller beraberinde gelmeye başlıyor. İstikrarlı yanlarınız ise size çok yardımcı olacaktır. 22-30 Temmuz tarihlerinde Satürn’ün Plüton’a kare açısı ile mücadeleniz artmakta. İşle ilgili planlarınız bazı engellere takılabilir. Bu süreci sabırla karşılanmalısınız. Çabalarınızı öne çıkarmalısınız. Sorumluluklarınızın artması sizi yıldırmamalı. Toptan bir değişim süreci, kariyer konularında sizi önemli bir noktaya taşıyacaktır.

 

20 Nisan-1 Mayıs arasında Satürn/Uranüs karşıtlığı sizi son kez etkileyecek. Çalışma düzeniniz ve detaylı konular oldukça yıpratıcı olacaktır. Bitmesi gereken işler yine öne çıkabilir. Bu süreçte pek çok konuyu geride bırakmaktasınız. Daha fazla hizmet etmek ve fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yine bu süreçte beraber çalıştığınız kişilerle sorunlar yaşamanız çok olası. Her şeye rağmen olumlu geçebilecek bir süreç ise, Jüpiter sayesinde hayatınıza girecek; şans gezegeni altıncı evinizden size destek vermeye başlıyor. Neyse ki 18 Ocak’tan itibaren iş koşullarında genişleme ve yeni fırsatlar dikkat çekebilir.

 

Sizi koruyan yanları ile çalışma şartlarında rahatlık söz konusu. Beraber çalıştığınız kişilerde olumlu paylaşımlar yaşanabilir. İş ortamında geniş imkanlara kavuşabilirsiniz. Ayrıca yeteneklerinizi bu dönem kullanmaya açık olmalısınız. Zira yaratıcı yanlarınız size işte yeni fırsatlar sunabilir. Kendinizi gelişime açık tutmalı ve fırsatları yakalamalısınız. Meslek evinizi olumlu etkileyecek süreçte ise beklenmedik kazançlar öne çıkmakta.

 

Ocak’tan itibaren maddi kaynaklarınız ve sahip olduğunuz değerler önem kazanıyor. Özellikle parada ileriye dönük planlarınızda zorluklar ve gecikmeler var. 10 Mart tarihine kadar ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Çünkü Mars geri gitmekte. Maddi alandaki planlarınızı ilerletmeniz ve destek görmeniz zorlaşıyor. 6-26 Haziran tarihinde, Jüpiter/Uranüs beraberliği sayesinde işte başarılarınızla öne çıkabilirsiniz. Aynı zamanda işle ilgili eğitim konularına katılabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle olan sorunlarınızı ise aşabileceğiniz günler olacak. Beklediğiniz iş paylaşımları, verimlilik getirecektir. 18 Eylül-4 Ekim arası işte ve parada çok şanslısınız. Jüpiter-Uranüs etkisi, işle ilgili eğitim konuları size yeni açılımlar getirecektir. Bu dönemde değişik teknikler öğrenmeniz söz konusu. Bir yıl boyunca sizi işte koruyan ve gelişiminizi destekleyen olanaklar devam edecek.

 

20 Mayıs-14 Haziran tarihlerinde Venüs, onuncu evinizden size destek verecek. İşte başarı ve destek görebileceğiniz bir dönem. Çabalarınızla öne çıkabilirsiniz. 26 Haziran-23 Temmuz arası Güneş ve Merkür’ün üstlerle ilişkilerinize olumlu yansımaları var. Başarılarınız destek görebilir. Aynı zamanda maddi şanslar ve gelirlerde artış yaşayabilirsiniz. Eylül ayında yeni kazançlar size yetenekleriniz sayesinde gelebilir. İş ve maddi konularda daha disiplinli olmalı ve sıkı çalışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir