Seans taleplerinizden önce Medyum Kağan’ın canlı yayında, yayına telefonla bağlanan onlarca seyirciye yaptığı seanslara ait videoları izleyip, REFERANSLARIMIZI incelemenizi tavsiye ederiz. İşte Medyum Kağan’ın canlı yayında yaptığı o seanslardan bir kaç örnek. Aşağıdaki linklerin üzerine tıklayıp videoları izleyebilirsiniz.

 

 

HANDAN HANIM / ALMANYA

HÜSEYİN BEY / SAMSUN

NAZLI HANIM / UŞAK

CEMİLE HANIM / MERSİN

HÜLYA HANIM / İZMİR

NAZLI HANIM / GAZİANTEP

ÇİĞDEM HANIM / SİVAS

DAMLA NUR HANIM / İSTANBUL

REFİKA HANIM / İSTANBUL

SELİN HANIM / DENİZLİ

HASAN BEY / BİNGÖL

GÖZDE HANIM / İSTANBUL

MÜNEVVER HANIM / İSTANBUL

EYLİM BEY / İSTANBUL 

AYLİN HANIM / ZONGULDAK

AYŞE HANIM / ESKİŞEHİR

HAKKI BEY / İSTANBUL

SONGÜL HANIM / TRABZON

YAŞAR BEY / KÜTAHYA

MAHMUT BEY / DENİZLİ

FATMA HANIM / KÜTAHYA

TÜRKAN HANIM / ANKARA

MELAHAT HANIM / BURSA

 

Medyum Kağan nasıl seans yapar?

Medyum Kağan olarak tanınan Oğuz Mutlu bugüne kadar bir çok büyük depremi v.b olayları öngörüleriyle aylar önceden bilmiş, kehanetlerinin gerçekleşmesiyle de sürekli yazılı ve görsel basında yeralan Dünya’nın sayılı medyumlarından biridir. Medyum Kağan’dan seans (bakım) almak istediğinizde size probleminiz nedir diye sormaz? Probleminizin ne olduğunu size tek kelimeyle söyleyip, geçmişte neler yaşadığınızı, gelecekte neler yaşayabileceğinizi, tek tek bütün detaylarıyla size anlatır. Kısacası siz kendinizle ilgili hiç bir şey söylemeden Medyum Kağan sizi size anlatır. Medyum Kağan seansın sonrasında probleminizin çözümüyle ilgili yapabileceği bir çalışma olursa da işinizi alır ve kesin olarak çözüme ulaştırır. Fakat elinden gelen bir şey yoksa yada çözemeyeceği bir sorun veya çözümü mümkün olmayan bir durumsa size  bunu baştan açıkça söyler, boş yere ümit vermez. Medyum Kağan kendine özgü bu tarzıyla 18 yıllık mesleki hayatında bütün kamuoyunun takdirini toplamış, güvenini kazanmış bir medyumdur. 18 Yıldır kendisine başvurmuş binlerce insanın problemlerine çözüm getirmiş bir medyumdur.

 

Seans almak için ne yapmalıyım?

Sizde Medyum Kağan’dan seans almak isterseniz, Seans bedelini BANKA HESABIMIZA yatırdıktan sonra internet sitemizdeki SEANS TALEP FORMUNU eksiksiz bir şekilde doldurup göndermeniz yeterli. Siz formu gönderdikten sonra yoğunluğumuza göre en geç 3 gün içinde forma yazmış olduğunuz irtibat telefonunuzdan sizi arayıp, seansınızı isterseniz telefonda isterseniz de Skype’den online olarak yapıyoruz. Seanslar gelebilenler için ofisimizde gelemeyen veya yurt dışında yaşayan danışanlarımız içinse istekleri doğrultusunda telefonda yada Msn’den online olarak yapılmaktadır. Yapılan seansın sonrasında probleminizin çözümüne yönelik işlemler yapılacak olursa da bu işlemler 10 gün içinde hazırlanıp vereceğiniz adrese Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

Seans Ücretleri ve Vergi Numaramız  Banka hesap numaralarımız için tıklayın

Normal seans ücretimiz 200 TL, Detaylı seans ücretimiz 400 TL olup fiyatlarımıza KDV dahildir. Medyum Kağan adıyla tanınan Oğuz Mutlu Antalya Üç Kapılar Vergi Dairesi’nin 625 050 68 61 numaralı vergi mükellefidir. Talep etseniz yada etmeseniz bile banka hesap numaralarımıza gönderdiğiniz her seans ücretinin faturası tarafımızca kesilmekte arzu ettiğiniz takdirde de adresinize kargo ile gönderilmektedir. Seanslar için gerekli olan bize verdiğiniz bütün kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

 

Detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayabileceğiniz telefonlarımız

0507 533 60 60 veya 0242 244 66 22 Nolu telefonlardan Pazar günü dışında sabah saat 09.00 ile Akşam 18.00 arası bize ulaşabilirsiniz. NOT: Çalışma saatlerimiz dışında gelen telefonlara cevap verilmeyecektir.

 

Sizlerden ricamız

Medyum Kağan, 677 Sayılı Tekke ve zaviyeler kanununa aykırı olabilecek, fal bakmak, büyü yapmak, muska yazdırmak gibi hiç bir faaliyette bulunulmamaktadır. Lütfen fal baktırmak yada büyü yaptırmak için talepte bulunmayınız. Aksi halde talepleriniz dikkate alınmayıp reddedilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir